SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winko+propionat ale...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam..... Chcialbym na pierwszy cykl winstrol+propionat. Zalezy mi na suchym miesniu. Ale jest zonk bo jestem dosc mocno owlosiony na klacie i podpowiedzcie mi co do tego testosteronu czy obawiac sie owlosienia po nim. Jesli tak to co dodac do winka zamiast tego. Za pomoc z góry wielkie dzieki.

Zmieniony przez - Zary w dniu 2005-02-02 22:10:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
stanabol + farmadon/farmak, jak na ten czas.. no chyba, ze dostaniesz propa z BD to wtedy atakuj calym arsenalem BD bo na prawde jest very SI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
wiesz jak masz tendencje do owłosienia to niczym tego nie powstzrymasz taka jest prawda niby sa rózne srodki minimalizujące tenskutek ale za bardzotoci nie pomoga tak juz jest zostaje ci depilator:D

a tak pozatym skonczyłem własnie cykl propa i stana
i pomimo dobrej diety efekty jak na takie połaczenie kiepskie botylko 10 kg siły. Ja radze ci uwazac na prop jesli chcesz brac 10% z farmadonu i na kazde winko jakieci sie trafi ale i tak nie wielezdziałasz zobaczysz dopiero po uzyciu...bo w hu wy***ek....
prop miłem idealny sprawdzało sporo osób istanabol tez ale smierdzi mi wy***ka ten towarco dostałem a tak pozatym w propie farmadonu nie ma 1 ml tylko 0,8 radze ci wziac inny........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alebrecht - jakie miales po tym przyrosty i jaki brales stanabol? moglbys dokladnie rozpisac swoj cykl? thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
stanabol BD
propinat farmadon 10%
cykl 1-5 prop 100mg e2d
stanabol 1-5 30mg ed
masa 5kg
siła 10kg mało
bic 3 cm efekty raczej jak po mecie....no ale cuz
aha no i dieta LC.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Efekty w sam raz Tylko sila cos slabo !! Ja tez jestem w polowie cyklu z propem 10% i ci powiem ze tego propa juz nie kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ponoc 5% propa nie podrabiali, ale teraz***** go wie... ja bym z 3cm w lapie za***iscie sie cieszyl (zwlaszacza ze 5 tyg. cykl trwal)
BTW zylki na bicku powychodzily, rzezba sie poprawila?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
własnie****a zadnych zyłek tylko masa i rozstepy na bicku teraz moge powiedziec juz teraz ze na bank nie była tam substancji czynnej stanabolu tylko jakis metandienon albo cos....moje podejzenia sie sprawdziły juz wiecje nie kupie stanabolu z BD ani propa z farmadonu.... juz kilka osób mi mówiło ze cos jest nie tak z tym stanabolem a ja sie pokusiłem na cene dosc niska tego srodka.......ale sa niektórzy co sa zadowoleni moze akurat trafili 100% oryginal..... ten tez niby wygladał na oryginał ale nigdy nie widomo nic niepweny ten sordek sie zrobił i cały British dragon za duzo osób go chwaliło.....
a z efektów nie jestm zadowolony po na celu nie była masa tylko zeźba....
pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
ale siejesz propagande hehe.. stanabol z BD jest baaardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chooooojnia. to co mam teraz brac, jak farmdadon i BD to wy***ki sa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
kreatyne se wez hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
ja nie sieje propagandy tylko wyrazam swoja opinie....
jak chcecie to bierzcie moze akurat wam sie trafi dobry towar....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

clomid wplywa na owlosienie?

WHEY premium