SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wigilijna forma %-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
PROSZE NIE PISAC POKI NIE POWIEM ZE MOZNA



witam wszystkich, zaraz wrzuce kilka fotek aktualnej formy... troche o mnie :
wiek: za kilka dni przekreci sie na rocznikowe 20
waga: 84, w porywach wieczorami do 85
wzrost:180
staz: 2 lata 4 miesiace
klatka: 110-112
lapka: po treningu ~43
pas: 83
wyciskanie na plaskie: 110 kiedys bylo przed wakacjami, teraz nie sprawdzalem

Wygladam jak wygladam , sami ocencie ... naprawde sie staram, ale co ja na to poradze ze ta yebana partia jaka jest klatka u mnie baaaaardzo powoli rosnie , wiele rzeczy sobie odmawiam ;/ , na imprezach %% praktycznie zero ;/ , czasem przychodzi mysl "qrwa przeciez nie jedziesz na jakies zawody, przystopuj troche" , robienie masy stalo sie dla mnie obsesja ;/ , momentami mam mysli "matko jak pojde do wojska albo roboty przeciez diety nie utrzymam, i wszystko mi spadnie" ... no dosyc tej refkleksji , ta zime mam jeszcze zamiar jak najwiecej kilogramo złapac, i mam nadzieje ze w to lato podejme pierwszy raz wyzwanie robiena rzezby

;))))))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872


1.

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872


2.

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872


3.

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872


4.

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872


5 ... ponad 2 lata temu , zachowalo sie to gdzies heh

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
PROSZE MOZNA SIE WYPOWIADAC JAK KTOS CHCE

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16808
jest fajnie
bardzo ładne plecy i dobry biceps
klatka troche odstaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
dobra przemiana

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
łapa bardzo fajna, reszta tez spoko
łap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
niezle widac ze sie nie obijales przez ten czas masuj masuj,a po wycince daj fotki, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sądzicie

Następny temat

1,5 roku cieżkiej pracy

WHEY premium