SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielki Problem Prosze o pomoc !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
witam . bardzo chce schudnac w nogach lydkach i na boczkach oraz brzuchu . niestety problem mam taki ze chudne najpierw w recach na klatce piersiowej dopiero pozniej brzuch boczki pupa nogi :/ jestem dosc chuda u gory zas nadole to tragedia wygladam okropnie ponizej pasa figura ogromnej gruszki.kupilam tydz temu stepper skretny od 2 dni do treningu owijam sie folia i fakt jestem mocno mokra gdy po 20min schodze z steppera.Jaka proponujecie diete i jakie cwiczenia?na brzuch wiem ze jest najlepsza 6 weidera i zeby brzuszek przygotowac robie od czasu do czasu ja po malutku :) ale od poniedzialku bede robic tak jak jest pokazane :)

czy dzieki 6 weidera zamiast brzuszka takze i boki mi zejda?

jak mam cwiczyc na steperze zeby nogi mi nie urosly a zeby schudly?

jakie cwiczenia na nogi dodatkowe?

dziekuje wam bardzo i przepraszam jezeli ten temat juz byl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj.
Najważniejsza jest dieta bo to ilość kcal dostarczonych będzie decytowała czy będziesz chudłą czy tyła czy stała w miejscu.
Polecam dietę a deficytem kalorycznym. Zajrzyj do działu odchudzanie.
Trening na dolne części ciała będzie bardzo pomocny, trening siłowy jak również HIIT/aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
W zasadzie nic o Tobie nie wiemy - to w tym momencie jest najgorszy problem, więc zacznij od podania Nam pełnych informacji, a wtedy może coś poradzimy

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WIELKI PROBLEM

Następny temat

Sweet Potato - z czym to sie je ?

WHEY premium