SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Werdum w UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Krótko ode mnie: Werdum by UD

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale wy tutaj Werduma niedoceniacie, z Royem wg mnie spokojnie sobie poradzi, jednak tu sie zaczynają schody i ze ścisłą czołówką szans nie ma. Ale z takimi typami jak Mir, Kongo, Mittrione, czy Roy właśnie może powalczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Roy faktycznie wygląda jak z orkiestry weselnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 595
Moim Zdaniem bliżej Werdumowi do tzn ,,czołówki" niż Mirowi ale to moje osobiste przemyślenia.

Pojedzie Brodatego by submission
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
raKhu1 z Carwinem bym go nie przekreślał, a on w czołówce moim zdaniem jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Jak przejdzie trochę typa z SF to z czołówki wyleci szybciutko :) poza tym już teraz tak średnio go widzę :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Przypominam, że jak był w UFC to radził sobie świetnie. Poskładał Gonzage w dobrej formie no i Brandona. Trafił na JDS i przegrał brutalnie, ale czy Cain też nie przegrał brutalnie z Juniorem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Świetnie to IMO przesada, walka z Arlovskim była okropna, a Gonzaga mu o mało nogi nie urwał swoimi markowymi lu kingami, chociaż istotnie potem pocisnął go pięknie.

Powiedzmy, że solidnie sobie radził, poza wtopą z JDS, chociaż wszyscy ostatnio wtapiają.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Czyżby wielki rematch z Ubereemem ?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Oby nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na siłowni pod mma na przyrost masy

Następny temat

Strikeforce Melendez vs Masvidal

WHEY premium