SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze wsady!!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131
nawet bys sie czlowieku nie osmieszal z tym pokazywac na forum publicznym:P to, to mozesz pokazywac babci jaki to talent nie jestes jak chcesz zeby ci cos rzucila z wlasnej renty;P koszykarzem to chyba nie jestes...;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
hajdii no nie mow

spojrz sobei w profil, zobacz wywnioskuj

zwroc tez uwage na moj sportowy ubior

po prostu zaszedlem na boisko, patrze kosz na kolo 2.80, ktos mial kamerke to sobie dla jaj zrobilem wsad w dodatku pilka do nogi

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131
no wlasnie widzialem ze jeszcze pilka do nogi:D

PS. wrzucajcie jakies swoje nagrania!! tylko z calym szacunkiem ale nie takie jak MKD :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
http://miasta.gazeta.pl/bialystok/1,35239,4058710.html co prawda nie nagranie ale...nazwisko mi przekrecili tylko wrrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
MKD mogłes sie o alley hoopa pokusić

nie wiem czy to dobrze napisałem ale wiecie o co mi chodzi

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299


Ja moge dać screena swojego nędznego dunka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131
Qupczas moglbys opisac ze szczególami jak zrobiles tę pozycje przy tablicy?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
odbiłem piłke od tablicy wyskoczyłem chwiciłem dunknąłem uniosłem nogi w
góre, kopnąłem w tabilce i zeskoczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tak na przekaske moj wsadzik z konkursu http://www.soltys.piasta.pl/wsad.wmv 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
MKD dobry ten filmik. Aż zapiera dech w piersiach. Jak go rozpoczynałem oglądać, to tak sobie myślałem czy to będzie alley czy power dunk. Ale jednak to drugie. W świetnym wykonaniu na koszu 280 (jestem przekonany, że było niżej, ale skoro tak napisałeś). Życzę dalszych sukcesów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

manetka blokady skoku

Następny temat

Szybkosc , Start z miejsca , wytrzymalosc

WHEY premium