SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze wsady!!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Na tym forum znalazłem kiedyś stary post nawiązujący do wyskoku jaki mają najlepiej skaczący koszykarze w NBA, kolesie ze slam nation i z and1. Pisało, że Jordan i Carter z miejsca mieli 107 o ile się nie mylę, Francis chyba miał 112 w każdym razie najlepszy miał Ziani ze slam nation 140. Jak ktoś chce to może poszukać tu na tym forum.

Małe uzupełnienie. Tu macie linka do tego postu:
https://www.sfd.pl/Granica_Wyskoku_Czy_istnieje__-t63770-s5.html

Zmieniony przez - jumaaanji w dniu 2007-04-10 17:09:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
ja czytalem na Jego stronie ze mial kolo 120, ale ile ma naprawde, to tylko On wie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
ej ja Go znam, ja Go znam;P

niezły jest, no nie;DDD

masz u mnie sogacza jak nic:D...cokolwiek to znaczy;P..

:)...

bad girl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
jordan mial 120 ale z rozbiegu z miejsca mial kolo 100
Co to hajjdi to powiem ze ladna dynamika i kordynacja ruchowa wyskok ciezko zabaczyc bo nie ma ujec z ziemi ale widac ze spory
PS daj cos pila do kosza :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
ej ja Go znam, ja Go znam;P

niezły jest, no nie;DDD

masz u mnie sogacza jak nic:D...cokolwiek to znaczy;P..

:)...

bad girl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
a ty sie o bana prosisz?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131
no mialem juz wrzucic cos z pilka do kosza ale los tak chcial ze na hali mnie nie bylo:/ i nic nie zrobilem, ale jak tylko takie cos zrobie to na pewno wrzuce i postaram sie zrobic jakies lepsze ujecia...nie mam mozliwosci robic wsadow na 305 bo mam tylko do dyspozycji 315 a to jest roznica:) ale jak sie chce to sie zrobi!!:)
pozdro Janu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
racja ja tez postaram sie cos nakrecic ostatnio mi fajne zeczy wychodzily na koszu na podworku ale kumpel ma to na komorce a nic nie widac,postaram sie wykrecic kamerke i cos tutaj dam
PS masz tak czasem ze jednego dnia mozesz wszystko wsadzic a drugiego ledwo wsadzic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131
oj mam mam:) juz nie wspomne o tych momentach jak pilka nie chce wejsc przy rzutach...no i to wlasnie zalezy od dnia...chociaz musze powiedziec ze teraz robie tak ze gram w siate i skakam do bloku non stop ( tzn wtedy kiedy to jest potrzebne) a pozniej po przerwie biore sie za kosz..i musze powiedziec ze jestem juz na tyle rozgrzany ze te wsady coraz czesciej wchodza...chce zrobic wsada z pilka pod kolanem...ale wszystko sie okaze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115




mlody jordan ze mnie

We gonna break

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

manetka blokady skoku

Następny temat

Szybkosc , Start z miejsca , wytrzymalosc

WHEY premium