SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka z progesteronem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2353

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

83

Wzrost

182

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3.5tys kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

3, ostatni metka deca susta

Opisz swój plan treningowy

Fbw

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Meta deca susta 10tyg temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ekto

Stan zdrowia

Kiepski

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Ja pamiętam jak ktoś tu jakiś czas temu pisał że mu ładnie ellaone zbiła prog i że czuł się póżniej ok. Jednak później już się nie odzywał gość, takze ciezko o jaks obszerniejsza relację . Nie wiem jak się to ma do facetów, ale u kobiet wiem, że spotyka się rozregulowanie układu hormonalnego. Brak miesiączki przez jakiś czas jest częsty.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-04-27 23:11:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1905
Michalek83
Ja pamiętam jak ktoś tu jakiś czas temu pisał że mu ładnie ellaone zbiła prog i że czuł się póżniej ok. Jednak później już się nie odzywał gość, takze ciezko o jaks obszerniejsza relację . Nie wiem jak się to ma do facetów, ale u kobiet wiem, że spotyka się rozregulowanie układu hormonalnego. Brak miesiączki przez jakiś czas jest częsty.



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-04-27 23:11:24

Wiem, tez trafiłem na ten temat
Jutro lecę na badanie prog, wrzucę wynik i zjem to ellaone, po tyg zbadam się jeszcze raz. Mam wyj**any ponad 7x normę wiec podejrzewam ze dodatkowo jeszcze proviron będę musiał wrzucić, bo wątpię ze zbije do normy jedna tabsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Wuzzy to rob dla potomnych pozostale hormony po tym ellaone. Masz jakis plan jak to rozlozyc w czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3703
Provi, master, wino, epistan i pochodne dht dzialaja antagonistycznie wobec progestagenow i estrogenow. Jak chcesz mozesz zapodac proviron, nietoksyczny, nie blokuje i w dodatku to lekki antyestrogen. 50-100mg dziennie powinno pomoc, a nawet wiecej.
I ogranicz nabial przy okazji, zawiera najwiecej gestagenow, nie wspominajac o prolaktynie czy estrogenach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
pod warunkiem, ze w provironie UG jest masterolon. A teraz tylko UG dostepne na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1905
Michalek83
Wuzzy to rob dla potomnych pozostale hormony po tym ellaone. Masz jakis plan jak to rozlozyc w czasie?

Tu mam aktualnie badania z przed tygodnia
Chce zrobić tak, ze wrzucam cała ellaone badam się po 7dniach spr hormon.
Jak nie zbije do normy wrzucam proviron 50mg dziennie

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
daj znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1905
Michalek83
daj znac

Spoko ellaone już mam, jutro z rana lecę na badanko prog i wrzucam wieczorem tabse. Wrzucę za tydzień w pod badanko zobaczymy czy tabsa da radę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1905
Michalek83
daj znac

Zrobiłem dziś badanka i odziwo prog spadł
Wrzuciłem ćwiartkę ellaone, za tydzień się badam i spr czy będą widełki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
mądre posunięcię z tą ćwiartką. Jak sie uda to będziesz mógł uczcić prawdziwą ćwiartką ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lekki cykl po dlugiej przerwie

Następny temat

Pytankie o cykl.

forma lato