SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje 2002!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kruszek daj mi tez jakis prezent najlepiej koperte a w niej $$$$

''Nie wolno tracić nadziei,to całkiem jakby ktoś umarł na dwadzieścia lat przed własną śmiercią''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Hehehe ale z ciebie cwaniak

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Rik czy Twoj profil jest aktualny ? Bo w profilu lapke masz 40,5 cm a wyglada na zdjeciu na wiecej. Tak czy inaczej sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Znowu kompleks centymetrów, Kobe ćwiczy i patrzy na wszystkicgh pod kątem budowy, lepszy jest mój kumpel ogrodnik zawsze idąc ulicą oglądał się za panienkami a odkac pracuje jako ogrodnik patrzy na drzewa i krzaki i zastanawia się jakby je przyciąl...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Kruszek zaden kompleks tylko tak spytalem bo rzucilo mi sie to w oczy , nie jestem kolesiem ktory ma kompleksy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
To było małe nawiązanie do Acida Wiem ze nie masz powodów do kompleksów ale wierz mi że w pewnych sytuacjach ktoś mógłby w tobie wyzwolić cos czego nie dało by się inaczej nazwać jak właśnie kompleksem...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Kruszek co masz dokladniej na mysli , nie wiem czy odbierac doslownie to co piszesz ? jak chcesz to napisz na maila bo pewnie nie beda chcieli inni ogladac naszych dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Kurcze coś mi nie wychodża ostatnio rozmowy i kontakty z innymi, nie musisz brać tego doślownie ale mi chodzi o to że chyba każdy z nas ma jakieś kompleksy

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Kruszek to nie Tobie nie wychodza , ja ostatnio mam taki klimat nie bede mowil dlaczego.Mam nadzieje ze mnie zle nie odebrales . Poprostu moze powinienem podejsc do tego posta z innej strony , a ja jak zwykle o tym samym, to juz chyba jakas mania. Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Hehe myślę że i tobie udziela się jesienna deprecha, ja też czuje się nieswojo a wszelkie "żłote myśli" przychodzą mi z wielkim trudem co się odbija niekorzystnie na wszystkim w moim życiu, miejmy nadziejeże ten dziwny nastrój nas opuści...Pozdrawiam

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawno dawno temu...

Następny temat

Duchy sa wsrod nas...

WHEY premium