SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W sprawie bionabolu..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
osobicie proponowalbym skasowac tego posta i zbanowac tego durnia, bo wejdzie ktos jeszcze na sfd, bedzie czegos szukac, nie doczyta do konca i zasugeruje sie radami nie majacymi jakiegokolwiek uzasadnienia

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 947
Dino, napisałes: "Świat sie wali, nie dziwi mnie bardzo rzadka obecność modów na forum, nie stety ten dział "dzięki" takim jak jelonek,paco,beny itp stacza się po równi pochyłej". forum jest dla kazdego. Jezeli biora koks to ich sprawa. "Twój pęd do sztucznie rozbudowanej muskulatury uważam za chory." , nie mam choroby na tym punkcje, uwazam ze ty jestes chory!!. "Nigdy nie uwazałem sie za cyt. takiego mądrego" i nigdy sie nie uwazaj.
Młody, twoie wypowiedzi nawet nie bede tracił czasu, zeby je komentowac, przeciez ty i tak jestes bez mózgi
A wogule to nawet nie wiem po co trace czas na dyskusje z wami??
Młody tez czekam, tylko ze jak mam chwile to ciebie nie ma
decadeukoi- nawzajem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Nie chce mi sie juz strzępic jęzora na głupkowatego nieletniego cienkopakerka - 33

Szczekaj dalej na odległość - gdyby było inaczej zamiast 4 uśmieszków miałbys 4 piękne ****y pod oczami

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 947
Zebys sie nie przeliczył..., herlawy wymoczku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
Nie ma co sie sprzeczać dalej i wysówac głupich powodów... A tymbardziej wyśmiewać sami z siebie ... Dajcie na luz . Moze choć jeden udowodni swoją dojrzałość i ugryzie sie w język zanim cos napisze...

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
XP

masz dobre intencje, jednak twoje pouczanie mnie jest nie na miejscu. Wytłumacz mi gdzie wysunąłem "głupie powody" ? Nie chce mi się ciebie przekonywac,że dojrzałośc w tym psychiczną osiągnąłem juz dawno w przeciwieństwie do kilku osób z forum.

Wypowiedzi ufoludka nie komentuje - vide profil.

A wszystkim szanowanym przezemnie forumowiczom przyrzekam nie zabierac więcej głosu w tym poście, a to ze względu na brak merytorycznych wątków dyskusji.

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
Nie czepiam sie twoich wypowiedzi ale tonu (cienkopakerka - 33 ).. i nie ma złych zamiarów ale trzeba uszanować ludzi nawet którzy nie dojrzali i nie rozumieją jak sie zachować lub tym podobne sprawy.. Widze ze masz sporty staż i powiedzmy w miare przystępne wyniki, ale sam od tego powewnie zaczynałeś lub nawet mniej nikt sie nie urodził "duży" moze chłopak ciężko pracował nad tym głupi i zabawnym 33cm.. Moze cieżko cwiczy a sięgna faktycznie po koks nie do końca przemyslajac sprawę wiec w sumei nie wiesz o tym człowieku nic pozatym ja tez nie wiec troche wiecej ogłady i luzy.. choć wiem jak ciężko w tym dziale cos wytłumaczyć na spokojnie

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Spox Dariuszku...kiedys za siebie trafimy.
Zobaczymy wtedy chłopcze kto jest bezmozgiem

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


tamten artykuł pochodzi z tej stronki
http://republika.pl/muskulatura/o bionabol.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na stronie napisali ze jest on w buteleczce szczelnie zamknietej z ulotka w pudełeczku i ze pochodzi z bułgarii, jednak ja go widziałem ale na butelce było zielonymi literami napisane po rusku!!! czy jest jeszcze rosyjski bionabol??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY METKA + AGAVIRON TESTOSTERON

Następny temat

METANABOL POLSKI ?????

WHEY premium