SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XIII)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
Wakacje na sportowo!

Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu przy współpracy z PMOS Chrzanów, MOKSiR Chrzanów i UM Chrzanów zorganizują w wakacje piłkarskie rozgrywki dla wszystkich kategorii wiekowych. Na boisku ze sztuczną trawą odbędzie się Wakacyjna Liga Futsalu 2009, natomiast na terenie ośrodka rekreacyjnego „Kąty” Beach Soccer Chrzanów Tour.

W ubiegłym roku w rozgrywkach Wakacyjnej Ligi Futsalu zagrało 436 zawodników w trzech kategoriach wiekowych. Rozegrano 27 spośród 30 zaplanowanych turniejów.

W nadchodzące wakacje organizatorzy nieco zmienią system rozgrywek. Na sztucznej murawie przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie odbędzie się po pięć turniejów eliminacyjnych i finał (29 sierpnia dla wszystkich kategorii wiekowych). Pierwsze turnieje kat. I 1 lipiec (1996 i młodsi), kat. II 2 lipiec (1993-1995), kat. III 3 lipiec (1989-1992). Początek gier o 10.00. Zapisy do 9.45.

Nowością będą rozgrywki Beach Soccera. Na boisku do piłki nożnej plażowej na Kątach odbędą się po trzy turnieje eliminacyjne oraz finał. Pierwsze turnieje kat. I 8 lipiec (1996 i młodsi), kat. II 9 lipiec (1993-1995), kat. II 5 lipiec (OPEN – minimum 15 lat). Początek gier o 10.00. Zapisy do 9.45.

Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę, sędziów, a dla uczestników gier finałowych atrakcyjne nagrody. Mają nadzieję, na tak dobra frekwencję jak przed rokiem.

Relacje z rozgrywek będzie można śledzić na łamach "Przełomu" oraz na portalu internetowym www.przelom.pl  gdzie także co tydzień dostępna będzie galeria zdjęć z imprezy.

Wyniki i informacje na bieżąco na stronie Stowarzyszenia Chrzanowska Liga Futsalu www.futsal-chrzanow.pl 


przyjedzcie

Zmieniony przez - mateuszsz1 w dniu 2009-05-30 12:06:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
jak w tenisa będzie rozgrywka to przyjedziemy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
To ja już taki stary jestem że nie ma dla mnie kategorii wiekowej?
Niech zrobią osobną kategorie dla reszty świata.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ktoś ogląda mecz Chelsea?

Ładne dwie bramy były

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
cienko się ten spam kręci już tylko nie co ponad tydzień i wreszcie wakacje

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
cienko się ten spam kręci

chyba dlatego ,że wszyscy wolą w piłę ciupać niż przed kompem siedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Ja jestem po tygodniu pracy w pubie na wiczorna zmiane od 18...

teraz bede miał lżejszy tydzien bo ide na 12,00 do 18

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17442
Wikt - ja to juz sie od 24 kwietnia opjerdalam -zreszta jak inni tutaj men in black - Kaczy, Cygan, Vieira....

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
A niektórzy ciężko pracują

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
to jak się opyerdalasz to powinieneś spamować

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o książce: ,,Piłka Nożna Krok po Kroku''?

Następny temat

Boisko Piłkarskie

WHEY premium