SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XIII)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Co tam student teologi?

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Jakiej teologii

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
A CO MOZNA W CZESTO SIE CHOWIE STUDIOWAĆ?

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Budownictwo Albo Mechatronikę Albo Informatykę

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
ksiądz inzynier

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Zapjerdalam zostawić papiery w Cz-wie

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Napastnik Manchesteru United, Wayne Rooney przyznał, że zostałby zapewne księdzem, gdyby nie zdecydował się na karierę zawodowego piłkarza.
Rooney podczas spotkania z okazji wyboru najlepszego gracza "streetball" w Anglii zaskoczył wszystkich zgromadzonych stwierdzając, że w przeszłości jego ulubioną lekcją w szkole była religia. - Nie byłem najlepszym uczniem więc przez długi czas nie wiedziałem co innego, oprócz grania w piłkę, mógłbym robić w dorosłym życiu. Bardzo lubiłem religię, więc zastanawiałem się nad święceniami kapłańskimi.

Deklaracja snajpera "Czerwonych Diabłów" zaskoczyła wszystkich, gdyż zawodnik znany jest ze swojego temperamentu i twardej gry na boisku. W 2006 roku Rooney został ukarany czerwoną kartką w spotkaniu ćwierćfinałowym mistrzostw świata przeciwko Portugalii. Anglik nadepnął na leżącego na murawie obrońcę rywala, Ricardo Carvalho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
amen

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
weżcie nie piszcie tak duzo bo nie moge nadarzyc z czytaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
zakup Virtua Tennis 2009 w trakcie jak mi na moim kompie nie pójdzie to będę u brata grał

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o książce: ,,Piłka Nożna Krok po Kroku''?

Następny temat

Boisko Piłkarskie

WHEY premium