SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W obronie metandienonu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 181 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1150
jesli juz jesc ta jedna tabletke dziennie to w jakiej porze najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Rano , po sniadaniu , ALE jak juz to 10mg.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
meta to jeden z najlepiej dzialajacych i nejlepszych sterydow za ta cene jak kogos nie klepie to jest zdrowo z***any aha i nie chodzi o dawki zedu 50 mg na dzien

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2531
Meta jest bardzo dobra tylko wszystko z "głową" trzeba robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 525
Panowie co i jakie trzeba spelniac warunki zeby zaczac przygody z metka? Wszyscy mowia, tym mlodszym jestes za mlody za malo wiesz - jednakze ja to odbieram za odpowiedz wymigajaca, tak jak rodzice mowia do swoich dzieci "dorosniesz zrozumiesz" z tym, ze ludzie 16-19 lat juz nie sa dziecmi i odpowiedz zbywajaca lekko jest irytujaca:) Chcialem zapytac poniewaz szczeze powiem ani na biologi biochemi chemi czy kur... toksykologi nic sie nie znam. Opisze troche siebie:
Mam 18 lat i pare mieszkow(nie licze ile juz;P)
Cwicze od 13 roku zycia ale chyba kazdy wie jak dzieciaki zaczynaja trenowac:):):) Takze cwicze 5 lat z przerwami mam 43 w lapce waze 84kg i mam 175.5 wysokosci(pamietajcie o tej polowce centymetra;P). Do tej pory cwiczylem glownie na geinerach bialkach poczatkowo typu olimpic why pury itp potem probowalem firme TREC XXL az zaczalem doswiadczenia z kreatynami: poczatkowo Nitrobolon po czym weszly mocniejsze typu stormy X-pandy i No-shoutgun z dodatkami bcaa glutaminy vitaminami(niepamietam firmy). mialem doczynienia juz z dietą chyba z 6 mieszkow udalo mi sie trzymac:]
Pomyslalem o doswiadczeniu z metka ale nie jestem co do tego przekonany... Z tego co tutaj czytam jestem za tepy:D Niby zaopatrzylem sie w methadienon 100 tabletek jednak sprawa nie jest przesadzona co tez chcialbym skonsultowac z wami poniekad ZNAWCAMI sprawy.
Dostalem rozpiske od kolegi:
1dz 1tab na pol do sniadania i kolacji
2-3dz 2tab po 1 sniadani i kolacji
4-10tab 3tab po 1 sniadanie kolacja i obiad
10-16dz 4 tab sniadanie obiad jakis posilek i kolacja
16-20 3 tab
22-28 2 tab
28-34 1 tab
Do tego Sylimarol albo Hepatil + Vitaral + bialko + od siebie kupilem glutamine i Animal Pumpa staka kreatynowego.

+ jakas dieta jest w trakcie pisania u kolegi wiec wiecej szczegolow nie powiem o niej

Ale mniejsza o to co do tego mam. Napisalem to dla jasnoscy sytuacji. O co mi chodzi?
Chodzi mi głownie o skutki uboczne!
Pytajac ze tak powiem znajomych mowia ze po 100 tabsach nic mi nie bedzie(mowie na temat potencji) CZY TO PRAWDA?
Czy naprawde biorac to w takiej postaci bede mogl ze tak powiem wciaz cieszyc sie z dziewczyna soba czy bede zalowal do konca zycia? Bo chyba w okol tego skutku ubocznego kreci sie cala sprawa:P
Czytalem rowniez to forum i ludzie rowniez maja podzielone zdanie ze przy 100 tabsach nawet lekaze nie przepisywali odblokowania a inni ze tak bylo kiedys teraz wynaleziono cos ze trzeba... Takze pomocy:)

PRZEPRASZAM ROWNIEZ WLASCICIELA POSTU ZA WCISNIECIE W JEGO POST MOJEGO!!! ROBIE TO ZEBY NIE SMIECIC FORUM A BYC MOZE ABY ON SAM ZAINTERESOWAL SIE MOJA SYTUACJA.

POZDRO

Zmieniony przez - Mistyf w dniu 2008-01-18 12:37:21

Zmieniony przez - Mistyf w dniu 2008-01-18 12:42:15

Zmieniony przez - Mistyf w dniu 2008-01-18 13:02:38

Hehe ambitna młodość;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
po 3 caly czas

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam!! jest wogle jakis sens lykania metiw dawkach rzedu 5 10 mg przy wadze pod 100kg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
to zalezy co brales i ile przedtem

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czysto!! wiec sens jest??

Zmieniony przez - Cranco w dniu 2008-01-20 21:31:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
swego czasu moj kolega bral 10mg na dzien tak wziol 50 tab zrobil 10kg na lawie i ze 3 kg ( kumpel wazyl wtedy 90kg i mial kolo 43 w reku )

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol tab.

Następny temat

metanabol

WHEY premium