SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pobicie w obronie kobiety

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
Mam pytanko morze ktos cos wie.... moj chlopsk pobil mojego ex po tym jak on uderzyl mnie z piesci w twarz I jak tylko zobaczyl ze sie szarpiemy przybiegl zeby mi pomuc..wydaje mi sie ze postapil slusznie!!!? Ale tsmten zglosil to na policje I wlasnie sie dowiedzielismy ze bedzir mial sprawe za napasc na niego...policjs mowi ze maja nagrania z tego zdarzenia bo to bylo na ulicy dokladnie na swistlach a wiadomo anglia cala jedt w monitoringu I nie wiem czego morzemy sie...dodsm ze ja tesz zglosilam go na policje za to ze mnue uderzyl...jesli wiecie cos co morze byc za to to prosze wypoeiedzcie sie dziekuje I pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
Sorki ale zjadlo mi kilks literek pisze troche zdenerwowana wiec wybaczcie...:')
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
nie wiem jakie jest tam prawo ale sprawa normalnie wygląda stanął w Twojej obronie i tyle. Najlepiej by było zrobić obdukcję po uderzeniu lub jak na monitoringu jest to jak Cię uderza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak patrze na ilość błędów ortograficznych to chyba lepej że siedzisz w tej Anglii, tam przynajmniej nie da sie zrobić tylu byków.

A co do tematu, to ciężko oczekiwać by na polskim forum(i to sportowym) znalazł się spec od prawa brytyjskiego. Spróbuj poszukać na ichniejszych forach.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z połączeniem treningu SW i siłką

Następny temat

Rękawice bokserskie dla poczatkującego

WHEY premium