SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W które miejsce pośladka aplikować iniekcję?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
z tym rozmasowywaniem po inj to sredni pomysł,pielegniarki nigdy tego nie robią bo można spowodować więcej mikrourazów przez rozpychanie się substancji w miesniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Na stojąco można robić? Nie spinałem poślada, tak mi się przynajmniej wydaje... I jak zrobie pod kątem 80 stopni wejście igły do poślada, to też będzie okej czy może boleć? Ogólnie pierwsze wkłucie już czułem dyskomfort, ale wbiłem do końca bez zmieniania miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Można robić,jak samemu to na leżąco nawet chyba się nie da

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Tak, samemu. To nie wiem czemu poszło nie tak, jak pozostałe strzały, które były udane. Ale dobrze wiedzieć, że widocznie dobrze robiłem w miarę i nie ma tutaj drastycznych pomyłek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Androchem

Następny temat

Morfologia do oceny

WHEY premium