SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI - PROBLEM Z PŁODNOŚCIĄ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I NA KARTCE PRZY WYNIKACH MAM LH I FSH STRZAŁKE W GÓŁ A PRZY TESTOSTERONIE STRZAŁKE W GÓRE , RESZTA BEZ STRZAŁEK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Czyli jestes na syntetyku, wbijasz testa.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE NIE NIC Z TYCH RZECZY JESTEM NA OFF KILKA JUZ MEISIECY TYLKO ŻE U MNIE DAWKI TEŚCIA PRZEKRACZAŁY 1g I MOŻE STĄD TAKI WYNIK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HERMANN WEZ COS DORADZ PORADZ CO TU ZROBIĆ ZEBY W KONCU SIE UDAŁO Z TĄ DZIDZIĄ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Z dzieckiem to nie problem aby wyregulowac hormony.Ale jak mozesz poziom testosteronu przekraczac cztery i pół raza skoro wyniki jasno mówią ze Ty NIE PRODUKUJESZ testosteronu.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO WŁAŚNIE NIE WIEM O CO TU CHODZI , PODAŁEM DOKŁADNE WYNIKI Z KARTKI TAKIE JAKIE WYSZŁY , WIEC PROSZE O POMOC TERAZ JAK TO ROZEGRAĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
albo sciemniasz albo jestes niestety ciezko chory

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic nie ściemniam , wyniki tak pokazały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
TOMI 123
NO WŁAŚNIE NIE WIEM O CO TU CHODZI , PODAŁEM DOKŁADNE WYNIKI Z KARTKI TAKIE JAKIE WYSZŁY , WIEC PROSZE O POMOC TERAZ JAK TO ROZEGRAĆ

Tomek napisz mi jak z libido, erekcja i porannymi stójkami.Sprawdzałem przez chwile Twoje wypowiedzi w innych tematach, myslałem przez chwile ze sobie robisz jaja z nas, ale Twoje wypowiedzi świadcza ze jesteś rozsadnym człowiekiem i potęznym o czym świadczy zdjęcie.Sprawe jak przywrócić płodność postaram sie jutro naświetlić ale musimy wyjasnic ten testosteron. Pokrótce powiem Ci że raczej metoda kombinowana HCG I HMG nie zda tu egzaminu.Będziesz musiał brac clom.Wszystko Ci ZASUGERUJE a Ty sam sobie przemyslisz i zapytasz lekarza o zdanie albo po trzech miesiacach zrobisz badania i prawdopodobnie bedziesz juz zdrowy.Przyznam że ten testosteron to albo jakaś pomyłka laboratoryjna albo jestes fenomenem. Trzeba bedzie to sprawdzić.Moze biłes HCG? W jakim stanie sa jadra czy bardzo skurczone? Opisz to i jutro sie zwachamy to wyjasnie pewne sprawy albo tu albo na PW bo teraz musze spadać. Pisz dokładnie tu sa kumate chłopy i pewnie tez sie zdziwia tym wynikiem.Niektórzy na niezłym cyklu tyle testa nie maja.To trzeba wyjaśnić.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
Założyłeś już temat https://www.sfd.pl/ODBLOK-t842533.html 14 marca 2012 roku (równo rok temu). Miałeś taki sam problem i co...
Tam pisałeś napoczątku, że cykle 24 tygodnie, później 30-40 tygodni. Tu piszesz 1g teści tam 2g teścia, może sam nie wiesz co, ile kiedy
Tam uzyskałeś pomoc od chłopaków i co?


Zmieniony przez - UltraAst w dniu 2013-03-14 21:08:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpisanie cyklu prop + wino

Następny temat

cleanbuterol - co i jak

WHEY premium