SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włosy :D

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
Mam pytanie jak zapuśćić włosy wiem jedno nie golić ich przez jakiś czas. Ale co dalej? Ostatnio miałem dżunglę na łbie i nie wyglądało to za dobrze. Chciałbym mieć włosy na długość gdzieś do uszu coś takiego ja don Kuszczak ma teraz

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
https://www.sfd.pl/Włosy-t395963.html

jak się nie mylę pytałeś już o to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
no dobra ale jaką ja tam dostalem odpowiedź. Zobacz sobie że jest pewna róznica w pytaniu. Jest ,,troche" bardziej rzeczowe.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
Kwestia dobrego fryzjera. Systematyczne podcinanie włosów i odpowiednie wycieniowanie , aż pozostana na odpowiedniej długości. Wiadomo początki zapuszczania włosów nie są łatwe bo włsoy nie wyglądają tak jak byśmy chcieli a przy tym nie układają się odpowiednio dlatego ważne by systematycznie chodzic do fryzjera na ten czas az bedzie jak powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
Tak, podcinanie regularnie końcówek i nawilżanie włosów to podstawa do ich dobrego wyglądu

https://gnum.pl - tanie domeny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ok, fajnie ale patrz na daty ostatnich postów.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85
Już od dawna wygląda jak

hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahaha Pozdro :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stawy bole reumatyczne jak zapobiedz??

Następny temat

Ci kur... dolega

WHEY premium