SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włocławek

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14558
ciekawe jak tam dlugo pomieszkacie, pewnie tylko do pierwszej sesji

Judocy nie pytaja ile jest wrogow, tylko gdzie oni sa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Siemka, cwiczy ktos na silce na Polnej. Przenieose sie tam chyba bo mam blizej i wogule jakos taniej podobno
Pozdro

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 631
fajnie, opowiedz nam o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 535
heeh no odświeżam temat chodzicie jeszcze we włocławku na jakieś siłki ? bo zamierzam opuścić od-nove na coś innego ponieważ troszke cenowo wychodzi dużo. Gdzie jest dobrze ładnie, czysto i tanio ??;)

P.S dobrze by było jak by ciepła woda była ;d

Jeszcze przyjdzie czas, by odpoczywać !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Siema :)
Ja chodzilem do Od-novy :) Spoko silka spoko ludzie
Cwiczylem tez 2 miechy w Gimnazionie kolo wzorcowni :) jak to niekotrzy mowi gejowska silownia :) Czysciutko i schludnie ciepla woda sauna wliczna w cene open 140 zl ... do 16 chyba 110 ;p Szkoda ze drogo :((
Obecnie smigam do piwnicy kumpla :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2154
ja osobiście z lipna jestem .. możecie poradzić jakie sa dobre siłki we włocławku ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
witam ja jestem z wloclawka trenuje u siebie w piwnicy idzie nie zle waze 95klockow i wzrost 176 pozdrawiam wszystkich fanow zelaza z wloclawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
do press555 chyba no no no u nas w miescie sa silownie moim zdaniem najlepsza jest forma na kazimierza w. dobre maszyny i wogole druga moim zdaniem to od nova na polnej gdybym nie mial swojej w piwnicy to bym mysle zaiwanial tam tylko tu mam dwa kroki a tam droga spora dla mnie jako nie zmotoryzowanego zapalenca ale jesli jestes zmotoryzowany to ci polecam szczegulnie te pierwsza am po treningu odrazu ci suple przygotuja i dobra rada radza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
siemasz NeRwUs ja tez do piwnicy smigam mysle ze udalo mi sie zrobic wszystko mam dwa wyciagi gora dol na jedna reke dwie lawki rzymaka jedna 4pary chantli w tym dwie rozkrecane 4gryfy pr 1 lamany wszystkie raczki do wyciagu i okolo 160 klockow nakladu nie jest zle a jak u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
chcialbym dostac sie tam do tego horyzontu ale nie wiem jai i z kim gadac moze ktos wie jak to zrobic z kim pogadac i wogole
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2-miasto (czwór-miasto) 3-majmy sie razem

Następny temat

Toruń-sklepy z odżywkami

WHEY premium