SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venom zakazany owoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
NDRain ja mieszkam obecnie w UK i jesli chodzi o sklepy w UK to mailowalem do kilku ktore mialy venoma na stronie ale dostawalem w odpowiedzi ze na stronie jeszcze jest ale zostal wycofany. Poza tym nie warto tak eksperymentowac na wlasnym organizmie. Kup sobie TIGHTA XTREME i tez fat pozamiata . Ja wlasnie biore i jest kozak-polecam!

Zmieniony przez - wietas85 w dniu 2009-04-04 18:38:52

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
Panowie można było coś pomyśleć i zrobić tak jak mój znajomy
Kupił 10 venomków i czeka na następny sezon

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3070
Hiehie zobaczcie część opisu Venoma z jednej z obecnych aukcji na allegro "Do tej pory nie udało się wynaleźć czegoś równie dobrego nie powodującego żadnych skutków ubocznych." :D

..."Trochę kultury ku**a"

Mój dziennik, zapraszam ! http://www.sfd.pl/NDRain/Dziennik/Mega_redukcja-t506009.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3070
No niestety nie wytrzymałem i zakupiłem starego Venoma HD 3.0 spodziewałem się tych słynnych efektów pobudzenia itp. Niestety moje odczucia po Venomie są jak po żelkach Haribo czyli żadne :) Venom był zakupiony ze sklepu kulturystycznego z Allegro normalnie zalakowane opakowanie naklejka na wieczku itd. wiec raczej oryginalny, sklep w sumie też ma swoją renomę. Co może być przyczyną tego że specyfik w ogóle nie daje żadnych bodźców dla organizmu ? Czy przyczyna może tchowiw tym że pije dużo kawy i mój organizm już ciężko czym kolwiek pobudzić ?

..."Trochę kultury ku**a"

Mój dziennik, zapraszam ! http://www.sfd.pl/NDRain/Dziennik/Mega_redukcja-t506009.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo+Białko+Krreatyna

Następny temat

JAK DAWKOWAĆ SUPLEMENTY - PROSZĘ O KONKRETNĄ WSKAZÓWKĘ

WHEY premium