SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Valuev pokonał Ruiza :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
Rozwalic to mogl Brewster, Lewis i Tyson Gołote ale nie jakis Ruski , on ewentualnie moze wygrac przy pomocy sedziow albo po ciezkim boju. A od kiedy Ruiz jest kreatywny i szybki co ?

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
szybki i pomyslowy Ruiz ?a to dobre:D
Moze tak ci sie wydaje bo nawet dobrze wypadl szybkosciowo w tej walce przy rusku ktory byl wolny jak slimak.Moze dlatego odnisles takie wrazenie.
Spodziewalem sie czegos wiecej po rosjaninie a on nawet porzadnego uderzenia nie ma.30 nokautow w 40 walkach to kiepski wynik biorac pod uwage ze z nikim znanym nie walczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Buk nie tobie oceniac , Ruiz szybki i pomyslowy ? Na jakiej podstawie to mowisz ? On moze walnac z zaskoczenia po tym jak uspi przeciwnika , jedyne co z jego pomyslowosci wynika. Golota jest lepszy technicznie , a to bardzo wiele. Szybki , pomyslowy i nieprzewidywalny Ruiz no no co ja sie dowiaduje.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Widze ze mnie uprzedziliscie :P. Od dzisiaj Ruiz jest najefektowniejszym szybkim zaskakujaco dynamicznym bokserem hw. Wszyscy kochali ten jego nieprzewidywalny styl a on musial odejsc buuu :(.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
Nikt Ruiza nie lubil ogladac bo konczył szybciej walki niz Tyson za najlepszych lat i nie mozna bylo oka nacieszyc ;)

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020
Buk22 ty to jesteś znawca jakich mało! Jak to leciało? " Jeżeli szybki i pomysłowy Ruiz nie dał rady to co wolny Gołota by zdziałał?! ".Heheh.Jak gołota jest wolny to ja nie wiem co o Ruizie mozna powiedzieć.Polecam obejrzeć kilka walk a dopiero później komentować.Co za typ....

Uzależniłem się od zapachu omki!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
Taa już to widze jak Gołota umiejętnie by skracał dystans. Jak widzę jak sie rusza Ruiz i jak sie rusza nasz Gołota to normalnie niebo a ziemia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Faktycznie w tej walce to Ruiz jak na swoje mozliwości i wczesniejsze walki to był demonem szybkości . Tyle że jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Powiem tak za panowania Valueva w WBA na pewno nie będzie nudniej niż kiedy pas WBA dzierżył Ruiz. Nudniej się już nie da, bo Ruiz wspiął się naprawdę na wyżyny nudy.

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020
Buk a przez co ty patrzysz?Z jednym się z tobą zgodze;że jak sie patrzy na ruchy ruiza i gołoty to niebo i ziemia.

Uzależniłem się od zapachu omki!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Tak Golota umiejetnie skracalby dystans , dobrze widzisz. Golota ma swietne uniki , moze juz refleks nie ten co z Bowem ale zobaczcie jakie on rotacyjne robi. Valu machnie a Goly wejdzie mu pod cios. Lewym prostym Goloty nie skonczysz , do niego trzeba doskoczyc Nikos tego nie potrafi. Golota technicznie przewyzsza o klase Valujeva , warunki tez ma dobre. Walu nie jest obdarzony brutalnym kopytem , nie rzuca sie na przeciwnika. W punktowanie Andrzej jest dobry , a kopyto tez jeszcze ma. A tak w ogole w latach swietnosci Golota osmieszylby Walujewa moim zdaniem. Po prostu styl boksowania Nikolaja bardzo odpowiada Andrzejowi. Wiec Buk , nastpenym razem kiedy posadzisz kogos o pisanie glupot upewnij sie. Pozdro

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostka - Jak skuteczne jest mataleo?

Następny temat

Maści

WHEY premium