SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VENOM HYPERDRIVE 3.0

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Grofo, jest Allegro? To ta stara wersja na pewno?

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7427
stara wersja na 100% kupilem 2 miechy temu od górala on teraz sprzedaje cos chyba po 249zł mam konto na allegro, ale tam nie wystawialem...

jejejeje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Ok odezwe sie wieczorem po pracy. Biore na 100%, wiec prosze o rezerwacje:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
Jak z tym venomem ,aktualne moze cos sie zmienilo i chce ktos sprzedac jedno opakowanie, jestem zianteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7427
ja chce sprzedac njedno opakowanie podbij do mnie na gg bo QOORA sie nie odzywa...16246563 to moje gg

jejejeje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 206
WITAM

Grofo to oszust. kupilem od niego rzekome venom hyperdrive za 150zl dzis paczka przyszla otwieram!! a w srodku jest proszek do prania!!!
OSZUST!
poszedlem odrazu na policje oraz poczte, zglosilem sprawe i zlozylem zeznania w poczcie prawdopodobnie wstrzymaja przelew do wyjasnienia.

Ten czlowiek jest na tyle glupi ze zamiast jakiejs kaszy czy cos wsypal proszek do prania ktory jest detergentem i spozyty w takiej ilosci moze spowodowac uszczerbek na zdrowiu ze skutkiem nawet smiertelnym.do tego dochodzi malwersacja . Zapewne spotkam sie z tym gosciem w sądzie i mam nadzieje ze ostro dostanie po dupie bo takich naciagaczy powinno sie tępic.

NIE DAJCIE SIE NIGDY OSZUKAC I UCZCIE SIE NA MOIM BLEDZIE!! 150ZL W PLECY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
Grofo oszu\st zmaowilem venoma mnie tez oszukal...10 minut tem udostalem apczke w ktorej bylo puste pudelko po lcarnitynier...!!! zaraz ide na policje, moze mozna by bylo jakos dostac numer ip komputera z ktoreego sie logowal na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
aukcja pewnie byla poza allegro i wplata na konto? porownajcie dane miedzy soba. Sa te same?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
aukcja byla za pobraniem.... !!!! napisalem temu koelsiowi emaila..odezwewie sie do mnie i porownamy dane... byle juz na policji i na pcozcie zatrzymali przelew...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 206
tez bylem na policji i rowniez zatrzymali przelew . odezwij sie do mnie na gg 12315909
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[s]k850i

Następny temat

[ K ] Nitrobolona !!!

WHEY premium