SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uzupełnienie węgli.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

M

Cel

Masa mięśniowa

Waga

70 kg

Wzrost

173 cm

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Stosowana lub planowana suplementacja

Siłownia 3 razy/tyg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1432
n3cRo
Zmień tą dietę, bo to jakaś masakra. Daj mięso, tłuste ryby, orzechy włoskie, nerkowce, a nie same omlety. Ułóż jeszcze raz i wrzuć.


Wracam z czymś takim, aktualna "dieta". Czekam na obelgi
Jest to przykład dnia treningowego, trening w godzinach 15:00-16:20. Ten banan to jako uzupełnienie WW po treningu.













Zmieniony przez - ToJestemJa444 w dniu 2016-01-16 18:22:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402424
strasznie to monotonne,
ze sniadania wywal ten serek homogenizowany, zamiast tego daj np.twaróg,
zmieniszyl bym tam ilosc mleka, po co Ci go az 500ml?
platkow owsianych tez dalbym mniej, wystarczylo by np 100g , reszte wegli ktorych brakowac bedzie do bilansu dal do posilku ostatniego, wegle na ostatni posilek moga przyczynic sie do lepszej regeneracji, do tego jest to okres potreningowy,

gainera wypij po treningu a nie w na sniadanie,

osobiscie to polaczyl bym posilek 2 i 3 , dlaczego tak sie rozdrabniasz?

warzywa masz tylko w jednym posilku? jezeli tak to znacznie za malo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1432
wincol
strasznie to monotonne,
ze sniadania wywal ten serek homogenizowany, zamiast tego daj np.twaróg,
zmieniszyl bym tam ilosc mleka, po co Ci go az 500ml?
platkow owsianych tez dalbym mniej, wystarczylo by np 100g , reszte wegli ktorych brakowac bedzie do bilansu dal do posilku ostatniego, wegle na ostatni posilek moga przyczynic sie do lepszej regeneracji, do tego jest to okres potreningowy,

gainera wypij po treningu a nie w na sniadanie,

osobiscie to polaczyl bym posilek 2 i 3 , dlaczego tak sie rozdrabniasz?

warzywa masz tylko w jednym posilku? jezeli tak to znacznie za malo..



Serek daję do płatków owsianych, bo same mi nie wchodzą z powodu smaku, a dzięki serkowi robi się z nich w pewnym sensie deser.
No rzeczywiście mleka mogę trochę odejmę jak i płatków. Lecz w jakiej postaci dodać brakujące WW do kolacji?
Rozdrabniam żeby się nie okazało że jem posiłki przykładowo co 4h. Dlatego wolę podzielić posiłek na dwa i zjeść powiedzmy co 2h. Tym bardziej że rano średnio mi wejdzie cała porcja na raz.
Warzywa mam też w tych dwóch małych posiłkach rozdrobnionych, lecz zapomniałem dopisać, przepraszam
Wiem że gainer powinien polecieć po treningu, ale jeśli go tam przerzucę to między 6:00 a 10:30 nie będę zjadał nic. Chyba że podzielę porcję gainera na dwa.


Zmieniony przez - ToJestemJa444 w dniu 2016-01-16 19:02:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402424
nie mozesz platkow zjesc z mlekiem i do tego twaróg?

ryz,kasze,pieczywo,platki itd

nie musisz jesc co 2-3 godziny, zjesz co 4 tez bedzi ok, tym sie nie przejmuj,
zjesz mniejsze sniadanie, nie zapchasz sie tak to nie powinno byc problemu z koljnym posilkiem nawet jezeli polaczysz 2 i 3

pamietaj o urozmaiceniu diety, zeby nie doprowadzic do niedoborów witamin i minerałów,
i nie doprowadzic do tego ze nie bedziesz mial ochoty jesc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu redukcyjnego

Następny temat

Tłuszcz

WHEY premium