SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uwaga oszust!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Marcusv OSZUST NIE KUPOWAĆ
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
jak to pewnie zmyślone hahahahha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3421
prawdziwe dane bo na takie kase przelalem i pisal ze kasa poszla , nie moge usunąc danych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
lol przeciez mozesz napisac nawet Jan Kowalski 00-222 Gówienka ul.Kupy 3 i jego numer konta , a i tak bank zaksieguje wpłatę. Ludzie kiedy wy się nauczycie że wpłaty do rachunków osobistych księgują po numerach kont a nie danych,co innego jak płacisz za gaz czy prąd tam liczy się tytuł wpłaty a w sumie dane i tak mozesz tez inne podać. Jak nie wierzysz to niech ci kolega 10gr przeleje ze swojego rachunku i wpisze zmyslone dane byle numer konta był twój a hajs i tak dojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
od razu wiedzialem ,ze to oszust
Dziwnie sie zs gosciem gadalo...pisalem do innych kolesi ktorzy niby mieli kupic te produkty i lekko dawalem do zrozumienia ,ze jest podejrzany

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1269
Imię i nazwisko to samo tylko, że on niby z Leszna:D prześlij mi na meila numer konta i sprawdzę czy taki sam ok. jak tak to znajdzie się hama. Znajomego mam w policji więc postaram się to jakoś załatwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1269
Nie zdziwiłbym się jakby ten Marcusv teraz się za niego wypowiada, 11 dni na forum, chce żeby skasować dane osobowe. Mi też imię i nazwisko takie podał ale zmienił miejscowość i ulicę na wiejską 17 a mi podał wiejską 14. Teraz się trochę wy-dygał i pisze że policja go odesłała z kwitkiem i w dodatku wyśmiała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
na z kontami bankowymi mozecie kabinowac ;D ja bym to zglosil na pocicje bo sa szanse aby cos z tym zrobic...

dodatkowo ,ze koles zrobil w konia iles tam osob ;)
A jakby dorwac tak kogos z banku ? xdddddd

Niech ktos zepnie poslady i zainteresuje sie tym ...

a napiszcie te konta bankowe tutaj

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
konta bankowe nieraz mozna wygooglowac czasem ktoś wystawiając aukcje na alegro wkleja nr konta . Z reszta po co sie tak pierd... jak komus zal hajsu co stracil niech idz na psy jak nie to niech siedzi cicho i tyle . Osoby poszkodowane powinni napisac do modow tego dzialu a oni powiedza dalej co i jak ten temat jest zbyteczny by go ciagnac dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1269
Ja już napisałem i radzę wszystkim to samo, a nie dawać się ru..ać!! nie zostawię tego na sucho tym bardziej, że kupowałem już na tym forum nie raz i pierwszy raz tak mam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Ławka Kelton Heavy Tryton, stojaki Marbo MS-S005, gryfy + 95kg + stojak na to

Następny temat

Sprzedam gryf 35cm Kraków

WHEY premium