SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Unitropin 15 iu -unigen hgh

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 567
tu masz racje ze omka nie dziala jak powinna, zadna z dostepnych.
sa kraje w ktorych mają swoją omke, ale nie jesteś też w stanie sobie wyobrazić jakie ilości od nas lecą do każdego kraju w europie.
proponuję nie pisac domyslow swych na forum, tylko sprawdzone informacje.
co do mojej osoby mozesz rozkminiac ale napewno nie jestem chlopcem zwlaszcza dla ciebie warszawiaczku.

jakbym chcial pisac zle o vadimie to napisalbym o numerach ktore wyciąl wielu ..
w tym co napisalem nie bylo nic obrazliwego.maly fakt o ktorym bym nie pisal gdyby ktos wyzej sobie nim nie wycieral mordy.

nie wiem dlaczego po napisaniu ze to under zrobil sie taki chaos...

reasumujac- Unigen jest underem dobrej jakosci, to dobry wybór ale w zadnym wypadku nie jest to staf apteczny w sposob w jaki może rozumiec to przyslowiowy pan kowalsky
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
Nikt sobie nim mordy nie wycieral , mi numeru nie zrobil a duzo osobom pomagal w zakresie wiedzy i napewno mial w *** wieksze pojecie jak wieksza czesci forum , dlatego napisalem cos na ten temat cos co uslyszalem . Koncze bo nie chce wala wylapac , koniec o omie desmach itd Niech kazdy mowie mysli sobie cos innego o UNIGENIE to nie zmienia faktu , ze jest ZA***ISTY B-50 kiedy zaczynasz wbijac to gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
Niczego w tym momecie nieporownal bym do unigena , bo na ta chwile nie ma nic lepszegoi pewniejszego

masz na mysli unigem jako apteke czy jako under.

sex&test&cocaina & jestem dziki jak swinia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ja bym tego unigena przybil,tak czy siak... ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czemu na tym forum jest taka tendencja do porownywania czekolady do gowna.

Stosuje unigena DD i Comp . Nigdy w zyciu nie bralem lepszego towaru.

Undery to sa : Razak, Atomik , Phoenix.
Under o wyzszej technologi produkcji to Alpha pharma
A Unigen i balkan to apteka. A to ze ktos ma jakies uklady i pieniadze to tylko dobrze swiadczy o nim ze nie jest zwyklym baranem tylko wplywowym i inteligentnym czlowiekiem.



Dla scislosci :

Aby zarejestrowac srodek potrzeba 6 mis - 2 lata. Jesli ma sie pieniadze , duze pieniadz 6-8 mies.
Nie jest to tak hop siup bo dla czego np alpha nie ma czy inne Ug nie maja zatwierdzonych srodkow. Tam bardzo duzo do powiedzenia majastany bo bardzo duzy nacisk jest z ich strony.

Prawo jest nie takie tez luzne bo za narkotyki dowiedzcie sie jaka jest kara? Dla bialego dozywocie dla zoltego smierc.

Pozatym Unigen dziala na terenie singapuru i hongkongu gdzie prawo jest bardziej restrykcyjne niz w uni europejskiej.

95 % unigena to obrot szpitalny.

Oxa w takim kraju kroluje bo jest lekiem na hiv ( co pewnie malo kto wie)

Stany zdaja sobie sprawe ze wiekszosc tego towaru trafi do USA.
Scigaja tych co robia to nielegalnie. I byc moze tez era ug w thaj przeminie bo w tym kierunku obecnie to zmierza.
Przykladem jest doskonale znany BD zamkniety ladna chwile temu ale to wciaz trwa.

http://www.ergogenics.org/britishdragon.html

http://www.oldpdn.com/shownews.php?IDNEWS=0000005432

Ten brytyjczyk do tej pory siedzi w thaiskim wiezieniu i nie ma ekstradycji a troche juz czasu minelo...

Kolejne:
http://sorebuttcheeks.wordpress.com/2010/07/06/pattaya-pharmacy-busted-for-supplying-ug-thaiger-pharma-steroids-and-unlicensed-kamagra/

Nie powinienem tego nawet pisac bo i tak wiekszosc wie lepiej ( ta wiekszosc co tak naprawde gowno wie i troche poczytala bzdur na necie.)



Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-02-10 09:16:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie odnosnie Vadima nie przewracajmy go w trumnie. Kazdy medal ma dwie strony.

Kazdy ma racje . I Sultani i Anglia . Ale na tym proponuje zakonczyc dyskusje na jego temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Czy ktoś się orjentuje czy DEA ma swój Depot w PL ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
jako tako nie ,ale kryminalni, antynarkotykowa , cbś sie u nich szkolą
są wyjazdy do usa itd....

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W thi cisna regularnie. DEA i jakis niemiecki urzad .

W polsce nie slyszalem.

Teraz jest jakas ustawa ze sanepid sie takim czyms zajmuje i celna. Cos mi sie tak obilo o uszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
watpie zeby udało sie zepsuc opinie czemus co jest na prawde dobre i jakosciowe...
Proponował bym raczej potestowac unigen i dopiero wyciagac wnioski, a teorie odstawic na bok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROVIGIL Svizera 5000 I.U. - HCG Indie

Następny temat

Omadren 250

WHEY premium