SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Underground Kung Fu :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
oj mylisz się Yangu....o ile pamiętam to były lata 80-te...i był artkuł na temat tego stylu i tego pana napisany przez Dafenga w wojowniku

Zmieniony przez - wuxia w dniu 2009-11-29 00:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
no mylić się oczywiście mogę. Dla tego napisałem że prawdopodobnie. Swego czasu kupowałem Wojownika, Shaolin, kung fu , budo - ale nie przypominam sobie. Ale to może moja wczesna demencja

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Pierwsze wydania Wojownika Yangu...podążaj za nimi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
No w sumie całkiem możliwe że obaj macie rację. Będę miał okazję to z ciekawości sprawdzę bak mei w Belgii jeśli istnieje jeszcze.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
ciekawe na czym opierasz swoje zdanie bo ja jestem pewny ze nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Ciekawie nawet to wygląda na tych filmikach zupełnie inaczej niż wyglądało to u mnie na treningach KF,widać tu większy nacisk na realną walke a mniejszy nacisk na formy(tak widać na filmikach).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
ciekawe na czym opierasz swoje zdanie bo ja jestem pewny ze nie.

ale pewny jesteś czego że nie ? - bo nie rozumiem ?

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
napisales ze uczyl sie z ksiazek, jestem pewien ze nie. byl to maly epizod w moim zyciu ale pamietam go dobrze. byl to rok wojny na balkanach. a w tej szkole cwiczyli zarowno serbowie jak i chorwaci i mimo konfliktu potrafili ze soba rozmawiac i cwiczyc. naprawde piekny przyklad jak sztuki walki potrafia laczyc ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
No ja się nie upieram że mam racje - byłeś tam to spokojnie możesz wiedzieć lepiej. Co nie zaprzecza faktowi, że w tamtych czasach znalezienie kogoś w europie co choćby widział tradycyjny styl graniczyło z cudem. Jeśli tak było jak mówisz - to raczej wyjątek niż reguła.
Ja obecnie po europie szukałem interesującego mnie stylu na odpowiednim poziomie. Wyszukałem kilkunastu ludzi w całej europie co się chwalili, że go znają, a okazało się, że albo ich poziom jest mizerny, albo w ogóle to czego uczą nie jest tym co szukam.
Zatem jak to mogło wyglądać 30 lat temu ?


byl to maly epizod w moim zyciu ale pamietam go dobrze. byl to rok wojny na balkanach. a w tej szkole cwiczyli zarowno serbowie jak i chorwaci i mimo konfliktu potrafili ze soba rozmawiac i cwiczyc. naprawde piekny przyklad jak sztuki walki potrafia laczyc ludzi.


To nie jest żaden argument na to że nie uczył się z książki - to tylko tak na marginesie.

Zmieniony przez - Yang32 w dniu 2009-11-29 18:05:25

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
ale ja nie pisalem tego jako dowodu ze nie uczyl sie z ksiazek. takie male wtracenie nie na temat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pchnięcie kulą / ćwiczenia kettlebelsem na siłę dynamiczną uderzenia

Następny temat

DRUKOWANE WSPOMNIENIA 'ŻELAZNEGO' MIKE`A

WHEY premium