SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ubrania - Pytanie do osób powyżej 190 cm

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
No i dlatego wy nie macie z tym problemu... 34 to mi proponują w każdym lepszym sklepie.. Ja mam 36 i z tym jest problem..

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3516 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72011
jakisa dziwny jestes bo levisy czy wranglery maja spokojnie do 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
tylko nie każdego stać na spodnie po 200 zł..

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
łączę się z wami w bólu
ostatnio byłem w galerii i tak wk*rwiłem, że masakra. Nie mogłem znaleźć, ja mam prawdopodobnie 36/36 albo 36/34. trudno jest coś znaleźć.
Tak samo jak gdzieś w NY czy Housie, bluza XXL wchodzi tylko do połowy przedramienia (a duży nie jestem). Rozmiary dla pedalkowatych ciot w rurkach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
No i w końcu mnie ktoś rozumie. Mam taki sam rozmiar spodni jak XMEJUX 34/36 albo 36/36 to samo jest z bluzkami, ostatnio kupowałem przez neta i jak przyszła i ją założyłem to masakra, taka obcisła że jakbym się dobrze napiął to by pękła ( a jakimś bykiem nie jestem) ogólnie teraz taka mona na rurki i obcisłe pedalskie bluzeczki..

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no niestety takich czasów dożyliśmy...

ja z internetu ciuchów nie zamawiam. Boję się właśnie takich niezgodności. Bo rozmiar rozmiarowi niestety nierówny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Ja zamawiam już od dłuższego czasu ciuchy z internetu i właśnie raz jest tak że są dobre a raz nie ale przeważnie niema problemu z odesłaniem..

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No to w takich sklepach jak House, NY itp. są właśnie takie rozmiary... Dżinsy raz na rok-dwa myślę, że można wydać te 300zł.

Są jeszcze sklepy z używaną odzieżą. Tam mają prawie jak nowe większość rzeczy i w rozmiarach gigantycznych.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2012-11-03 16:40:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
@kotlet95 i tu się z tobą nie zgodzę że w Housie czy NY są takie rozmiary bo zawsze mi mówią że mają tylko do 34

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Chodziło mi, że są takie małe rozmiary. Z Housa mam koszulkę XXL, a przy innych wypada na mniejszą niż L. Źle się zrozumieliśmy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłownia ;]

Następny temat

efekty/oceniajcie

WHEY premium