SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USUWANIE TATUAŻU

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1313
Witam mam do was prosbe Kto z was usuwal tatuaz i jaka metodą....zamiesccie swoja opinie noi ile to wszystko kosztuje....z gory dzieki pozdrawiam

Lubie wysilek fizyczny.Bez masy nie ma klasy.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
ja bym sobie musiał łapy poodcinać
2

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
booe masz za***isty ten tatuaz na ręce, widziałam w "Naszych zdjeciach" nie pamietam tego tematu, coś w stylu "Wyrosła mi roslina na ręce" :-] sama nie mam tatuazu ale u niektorych osób sa super (jestem zdania ze nie kazdemu pasuja, choc to może też kwestia doboru wzoru),ale tamten twoj jest naprawde extra, mój znajomy ma coś podobnego , tak mu sie wije od pasa do szyi, też super

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1313
napiszcie mi prosze to pilne...czy ktos z was usuwal tatuaz, jaka technika i za ile napiszcie pozdrawiam

Lubie wysilek fizyczny.Bez masy nie ma klasy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
Nie, to był "Szlaczek"
1

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja nie mam i nie usuwalam, sa rózne sposoby usuwania, ale najlepsza to chyba laserowa, nie mam pojecia ile to kosztuje, mozna też usunać chirurgicznie ale po tym jest blizna, choć ponoć po laserowym też taka możliwość istnieje, nie jestem jednak pewna. Poszukaj w googlach jak nikt nie odpowie, jest mnóstwo miejsc gdzie mozna usunać, nawet pewnie ceny będą podane.
1

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
jak mnie głowa nie myli u mnie w miescie laserowe usuwanie ( najbardziej skuteczne i wogóle je powinno sie wybierac ) kosztuje koło 200zł za cm kwadratowy ... powodzenia :) (chemicznego i chirurgicznego nie polecam bo po chemicznym zostają blizny takie nie przyjemnego a po chirurgicznym nigdy nie wiadomo czy kolesiowi sie nie zachce zaszyć tobie czegos pod skórą dla bk :) )

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
Witam wszystkich. Ostatnio usuwałam tatuaż we Wrocławiu ( laserem) jestem po 3 wizycie i prawie już nic nie widać .
Firma znajduje sie na ul. Kurkowej ( znajdziecie w google) nazwy nie podam bo nie wiem czy można. Blizn nie mam, skóra lekko zmieniona ale to nic w porównaniu z tatuażem, polecam. Koszt wcale nie taki wielki.
JolakAAA

JolkaAAA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
a co to znaczy ze skóra jest trochę zmieniona? tak sie składa ze chce usunąć fragm tatuażu i zastanawia mnie czy faktycznie nie bedzie juz po nim sladu czy tez zostaną jakieś cienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1073
Po usunięciu zawsze zostaną jakies slady. Ale po co robic tatuaz jak sie chce go usunąc ('');
('');.
3

JEDNA TABLETKA METKI TO SPOSÓB DLA TWOJEJ SYLWETKI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Może wytatuował imię dziewczyny na ręce i z go zrobiła w ch..
Takie przypadki były w poznaniu ostatnio byłem z córką Łysego(ten co robił tatuaże Peji Dodzie itp)na imprezie to właśnie mówiła że było takich 2 młotków którzy tatuowali sobie imię dziewczyny.

Zmieniony przez - T-FIGHTER w dniu 2008-02-01 09:19:15
1

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Suplementy-czy powodują agresję?

Następny temat

hiperprolaktynemia

WHEY premium