SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UKŁADAMY CYKLE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73326

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Uriel za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
Uriel musze z toba zamienic pare slow na temat dopingu, ale nie chcialbym pisac otytm na forum mozesz mi podac swojego maila albo gg ?? napisz do mnie [email protected] jak przeczytasz tą wiadomosc to usun ją.. pozdrawiam i czekam na kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50
Super post mam ochote cos zazucic ale jestem ciemny w tych sprawach cyklowych moze cos wybiore DZIEKI!!!

wsciekly malec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 325
Siemanko , a chcieli mnie ostatnio chlostac za cykl deca+tylko wino, he he .pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 359
Witaj.
Chciałem się zapytać o radę. Trenuję już troszkę bo 10 lat, miałem doczynienia z dopingiem, brałem dece z winstrolem dwa razy. Efekty były takie sobie, może dlatego, ze nie widziałem jak to brać, doradcy byli jacy byli. I raz było deci 2000mg a winstrolu 1000mg na 8 tyg. II raz to 4000 deci i 1500 winiego na 12 tyg. Odblok był.
Chciałem abyś mi pomógł rozpisać cykl żeby poszło troszkę masy ale bez zbyt wielkiej retencji wody. Podoba mi się Twój artykuł i rozpiska na 12 tyg. Ale chciałbym abyś pomógł mi osobiście o ile oczywiście chcesz. Waże obecnie około 90 kilo, przy wzroscie 171cm, łapa 42cm, pas 80cm, noga 67cm. Niby nieźłe ale po 3 lata stagnacji, chcę coś zmienić.
Bardzo CDIę prosze o pomoc...
pozdrawiam paweł

Paw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Profil uzupełnij. I podaj dokładniej, jaki był ostatni cykl. Chodzi mi tu o dawki, co i ile.
Ale wstępnie można podać takie coś:

1 – 4(5) Meta 15/20mg/ed
1 – 10 Deca 200mg/e7d
1 – 10 T. enan 200/300mg/e5(6)d
9 – 13 Winko 30mg/ed albo cetka 15/20mg/ed
11 - 12 Prop 75mg/e2d
13 – Prop 50mg/e2d
Odblok: Myślę, że 3 paczki Clomidu, i paczka Nolwy starczy. Ale to będziesz widział przy odbloku, dopiero. Co do rętęcji, wszystko zależy od diety, i treningu. Jak byś chciał bardziej być nalany, to polecam Sustanon, jak nie to zwykły t.enan. Takie są moje odczucia praktyczne.
Acha domyślam się, że chciałeś żeby Ci pomógł „Uriel”, nie wiem może jestem w błędzie ( jak tak niech ktoś poprawi). Ale Uriela już bardzo dawno nie było na forum, a przynajmniej się nie udziela. Więc nie sądzę, że Ci tu odpowie. Chyba że na prv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
Kkiler ale kolega na 2 raz uzywal juz 400 mg dawki deki bo pisal 4000

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
ShoX, jak zauważyłeś, używał deki 400, i winka. A teraz oprócz deki i winka, ma jeszcze mete i testa. Poza tym, napisałem tam:, „Ale wstępnie można podać takie coś:”. Więc pisząc takie coś Ja, miałem na myśli propozycje, dla niego. A nie, że środki i dawki są już zatwierdzone i tak ma być.
I pragnę jeszcze nadmienić, że w sumie dokładnie nie rozpisał, co i ile jak brał. A poza tym, miał dopiero dwa cykle za sobą. Więc na trzeci tez nie trzeba go faszerować niewiadomo, czym, i ile. Acha i o najważniejszej rzeczy bym zapomniał. Nie wiem, przynajmniej nie widzę. Kiedy skończył ostatni cykl. Bo jak skończył go 2 miechy temu, i chce już robić za 2 tygodnie cykl. To rzeczywiście dawki, mogłyby być trochę za małe, ( Choć i tak wszystko zależy od diety, i treningu.). A jeśli cykl ostatni skończył rok albo 2 lata temu. To myślę, że dawki są odpowiednie.
Acha czytając jego wypowiedz „Niby nieźłe ale po 3 lata stagnacji, chcę coś zmienić.”. Śmiem twierdzić, że 3 lata już nic nie brał, jeśli chodzi o SAA. Więc moje zdanie brzmi.
Dawki są odpowiednie dla tego człowieka. Jeśli ma naprawdę tak duży staż na siłowni, rozumiem, że zna swoje ciało, i wie jak się powinno ćwiczyć. Więc teraz niech tylko diety dopilnuje, w zależności, czego oczekuje, jakich rezultatów. I będzie wszystko git.
A jak ma jakieś, niejasności w kierunku swojej diety, to posiadamy tu taki dział na, sfd, który się nazywa:, „Odżywianie”. W którym ludzie wypowiadający się, mają za zadanie wyjaśnić ludziom to, co pod działem znajduje się w podpisie, ( Co i ile jeść, aby rosnąć.).
A gdyby samą dietą nie był wstanie uzupełnić makro i mikro składników, itp. itd. w diecie. Mamy tu jeszcze taki dział, co nazywa się, „Odżywki, Suplementy”. W którym też są ludzie obeznani w temacie. I też mają za zadanie wyjaśnianie problemu ludziom. Między innymi to, co się znajduje w podpisie:, ( Kreatyna, Karnityna, HMB, Białko, Aminokwasy i inne wynalazki.).
I jak tam zajrzy na pewno będzie wiedział, jak i spożywać właśnie tego typu wynalazki.

A teraz dawać mi po gogu. Bo już mnie palce bolą od pisania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
gj, S G
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 333
Siemano doradzcie mi mam 10 shootow Deca-Durabolin i mam 17 lat...wiem ze wiek nie ten ale kazdy mi doradza zebym dorzucil jakiegos Tesciaka [prolongatum].Sama Dece wziac czy dorzucic tesciaka ??narazie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ile HCG?

Następny temat

co na ochrone wĄtroby ??

WHEY premium