SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FX 8: Belfort vs. Rockhold live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
imo za wcześnie ale ja ogólnie jestem za przerywaniem tylko w naprawdę awaryjnych sytuacjach choć do puara mi daleko.

po prostu jeśli ofiara jest świadoma i się rusza próbuje unikać to moim zdaniem powinien przytrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Puar by każdą walkę MMA wtedy oglądał a tak Janusz wstanie tylko na Belforta, bo go takie MMA nudzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Przecież on nie próbował unikać, już tylko głową ruszał...

Mam nadzieję, że Thiago się wreszcie odkuje, fajne walki daje, ciosy, D'arce i fajne chwyty.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Dana chyba jest pewien na 100% że Huntowi załatwi wjazd bo dalej promują jego walkę z Cigano.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@astrophysic widać, że nie wiesz nic o sędziowaniu i reakcjach - po to jest TKO żeby w miarę możliwości zapobiec ewentualnemu KO i jak przeciwnik nie odpowiada na ciosy jest TKO i tak było w tym przypadku łapał czyste ciosy i głowa jużbyła odwrócona w bok - 100% mądra decyzja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
dlatego napisałem jak moim zdaniem powinno być

wiadomo że jako sędzia podjął dobrą decyzję, ja napisałem że ogólnie sędziowie mogli by później przerywać i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ciągle ludzie tak cisną na cardio Belforta ale jakoś nie pamiętają, że przez całą walkę z Jonesem jakoś strasznie mu gazu nie brakowało, jak na moje oko przynajmniej. A na pewno ciągle nad tym pracuje. Choć prześcignąć chłopa z AKA może być ciężko.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to głupio napisałeś ala Puar aka "mam w dupie zdrowie zawodników liczą się moje chore zboczenia"

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-19 01:06:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
za niedługo to walki będą przerywane po każdym takedownie, jak w piłce nożnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
brakował Vitorowi gazu z Jonesem a w IV rundzie to już było gołym okiem widać dlatego Bones szybko obalił i poddał, wiadomo takiego złego cardio Vitor nie ma, ale Rockhold na pewno ma lepsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważne..!

Następny temat

UFC on FX: Belfort vs. Rockhold – wyniki

WHEY premium