SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 20 : Holm vs. Shevchenko

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Valentina bardzo dobrze walczyła, a Holm jakoś jak nie ona. Zobaczyłbym teraz walkę Holm z Rousey dla sprawdzenia. Jeśli RR wygrałaby teraz na luzie, to oznaczałoby, że strata pasa była wypadkiem przy pracy bo za bardzo się podpaliła i poszła szarżą, a co do Holm, to okazałoby się, że była zbyt przehajpowana.

Barboza klasa :D lubię go oglądać i czekam na jeszcze lepszego rywala. IMO Melendez nie był najlepsyzm zestawieniem dla tak dobrego Barbozy. Jedynie w drugiej rundzie Melendez zagroził Barbozie i pod koniec walki zadając kilka ciosów.

Cieszy mnie wygrana Ngannou. Brakuje jeszcze trochę precyzji w zadawanych ciosach, ale to jest do ogarnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ngannou vs Lewis niech zrobia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Cholera ja bym Lewisa zestawił z np. Rothwellem ,dobra bitka by była w stójce.

Ngannou z np. Gonzaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Puar, a Rampage nie mial przypadkiem jakiejś operacji na kolano wlasnie po walce z Jonesem? Bo z tego co pamietam, to zalil sie wlasnie na to, ze mu Jones kolano rozyebal i ze przez takie techniki moze innemu zawodnikowi spyerdolic karierę (IMO ma w tym rację)

Barbozę jak zwykle ostatnio świetnie się ogląda i wydaje się być coraz lepszy. Alvarez mógłby go ustrzelić bo wadą Barbozy jest to ze lubi wylapac mocnego strzała, za to chętnie bym zobaczył go z RDA - ma lepsze TDD od Pettisa i IMO nie dałby się tak zgwałcić, aczkolwiek RDa jak narzuci presję to może skonczyc każdego


Zmieniony przez - annihilus w dniu 2016-07-25 09:19:47

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jak ja to lubię - "Holm nie była sobą" ; "głupio walczyła"; "ronda by ją porobiła dobrze przygotowana"

Kiedy niektórzy ogarną że styl robi walkę?

Presja + brak ofensywy + czekanie na kontry zawsze był stylem na Holly i pokazała to już Pennington, która ledwo przegrała z Holm a jest dwie klasy niżej niż Szewczenko. Nie spodziewałem się, że tak zawalczy Valentina, ale to tylko świadczy o tym że ma bardzo ogarnięty team.

Naprawdę na Holm nie ma skuteczniejszej metody niż ta którą pokazała Pennington i Valentina. I własnie dla mnie to była 100% Holm.

To jednak nie zmienia faktu że spokojnie pokonała by Nunes ( bo ta zawsze prze do przodu). Największą siłą Valentiny jest chyba umięjętność dostosowania pod przeciwnika, choć naprawdę nie trzeba być geniuszem taktyki żeby wiedzieć co działa na Holm.


Co do kopnięć w kolano - one niekoniecznie muszą być efektywne - może ich celem jest mieszanie w głowie przeciwnikom?


Ok, co do reszty - Barboza kapitalnie, popełnił parę błędów wdając się w bójkę z Gilem, ale Gil nie wykorzystał momentu zamroczenia i bez sensu poszedł po obalenia. Dla Barbozy najgorszy przeciwnik to taki Varner - ciągła presja , straszenie obaleniami, nie bać sie ciosów.

Gilowi zabrakło co prawda zapasów na poziomie Varnera ale presja podobna i stójka lepsza. W każdym razie wg mnie dla Barbozy groźniejszy przeciwnik od Pettisa - który wybitnie mu lezał.

Aha - jeszcze jedno - wg mnie Ronda pokonałaby Valentine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No miesza w głowach bo jak komuś uda się tym kopnięciem wygiąć nogę drugiemu, to może być po walce więc trzeba się mieć na baczności. Ale żeby tym np bezpośrednio zaatakować rzepkę i dzięki temu wygrać? nigdy tego nie widziałem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Holly Holm: Mogłam zrobić więcej

The Preacher’s Daughter po drugiej porażce w karierze.

W walce wieczoru sobotniej gali UFC on FOX 20 Holly Holm (10-2, 3-2 w UFC, #2 w rankingu UFC) przegrała na punkty z Valentiną Shevchenko (13-2, 2-1 w UFC, #7 w rankingu UFC). Przed tym pojedynkiem Amerykanka zdawała sobie sprawę z tego jaki styl walki prezentuje rywalka, po zakończonym boju podopieczna Grega Jacksona i Mike’a Winkeljohna załowała tego, że nie zrobiła wszystkiego co mogła by wygrać. Więcej

Edson Barboza: Jestem gotowy na pięć rund. Will Brooks: Walczmy w Portland na UFC Fight Night 96

Brazylijczyk po wygranej na UFC on FOX 20.

Podczas sobotniej gali Edson Barboza (18-4, 12-4 w UFC, #6 w rankingu UFC) pewnie na punkty pokonał Gilberta Melendeza (22-6, 1-4 w UFC), to zapewne wpłynie na mocne poprawienie notowań Juniora. Po wygranym boju Brazylijczyk przyznał, że teraz chciałby się sprawdzić na dystansie pięciu rund. Więcej

Z kimkolwiek teraz UFC zestawi Barbozę w kolejnej walce, RDA, Khabib, Ferguson, czy Brooks, to będzie niesamowicie dobra i ciekawa walka Jaram się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Przeciez Barboza walczyl nie tak dawno z Fergusonem i dostal baty. Imho cala trojka poza jego zasiegiem, co innego Brooks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale z Fergusonem była bdb walka przecież. Ja bym nie powiedział że Ferguson ma styl na Barbozę. Po prostu jest bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



kurde ale ze mnie bum że tego wczesniej nie widziałem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 36 - Zielona Góra 1.10.2016

Następny temat

UFC 201 - Lawler vs. Woodley

WHEY premium