SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 246: Conor McGregor vs Donald Cerrone

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Lipa, że konferencje robią o 2 w nocy.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Ja wtedy jeszcze nie śpię więc dla mnie okej jeśli nie zapomnę. Conor raczej nie będzie trash'talkować w stronę Kowboja, to by nie było spójne z tym co mówił wcześniej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Wątpię, na bank coś mu nagada. Conor nie byłby sobą, gdyby komuś nie nawrzucał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Może teraz zechce poprawić wizerunek, poda rękę na ważeniu itp hahah.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Esther Lin, MMA Fighting

Donald Cerrone dementuje spekulacje o rzekomej kontuzji

Bohater zbliżającej się walki wieczoru na gali UFC 246, Donald Cerrone, zaprzeczył wszelkim spekulacjom na temat rzekomej kontuzji, której miał doznać przed pojedynkiem z Conorem McGregorem.

Cerrone spotka się z McGregorem w walce wieczoru gali UFC 246, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 stycznia w T-Mobile Arena w Las Vegas. Walka zaplanowana jest na pięć rund i odbędzie się w limicie wagi półśredniej.

W tym tygodniu UFC wypuściło odcinek UFC Embedded na którym widać wyraźnie kulejącego na jedną nogę Donalda Cerrone. Rozmawiając z mediami przed walką, Cerrone zaprzeczył, że jest kontuzjowany i wyjaśnił, dlaczego okazało się, że kuleje w filmie.





Oto, co Cerrone powiedział mediom:

Donald Cerrone
„Wiedziałem, że to się wyda. Ludzie są spostrzegawczy. Trochę kuleje, co jeśli po prostu szedłem niedbale? A może nadepnąłem na Lego? Mam teraz dziecko. Nie, wszystko jest w porządku. Nic mi nie jest. Po prostu śmiesznie kopnąłem w tarczę, to było po prostu takie śmieszne nic.”

https://twitter.com/MMAjunkie/status/1217240446222524416

Donald Cerrone jest zawodnikiem, który zawsze stawiał się do pojedynku i organizacja zawsze mogła na niego liczyć. Jeśli mamy wierzyć „Kowbojowi”, będzie gotowy na sobotni wieczór. To dobra wiadomość dla kibiców, którzy czekają na ten pojedynek z niecierpliwością.

Jeśli jednak doszło do jakiejś kontuzji, walka z McGregorem będzie jeszcze trudniejsza. Większość społeczności MMA stawia Cerrone na pozycji underdoga w starciu z McGregorem, a te spekulacje na temat kontuzji nie przyniosą mu żadnych korzyści w tym względzie. Jeśli jednak będzie zdrowy i gotowy do walki, tak jak mówi, to możemy się spodziewać dobrego widowiska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Donald Cerrone chce iść na wymiany ciosów w walce z Conorem McGregorem na UFC 246

Donald Cerrone jest niebezpiecznym zawodnikiem w stójce i w boksie, ale w jego walce na UFC 246 z Conorem McGregorem wielu fanów MMA uważa, że będzie na pozycji underdoga i zostanie zdominowany przez Irlandczyka.

Cerrone ma odmienne zdanie na ten temat i mówi, że zamierza walczyć z McGregorem w stójce, mimo że zdaje sobie sprawę z tego, że mądrzejszą decyzją będzie przeniesienie walki do parteru.

Oto, co Cerrone miał do powiedzenia w tej kwestii w rozmowie z ESPN:

Donald Cerrone
„Wiesz, prawdopodobnie powinienem spróbować iść w grappling, ale nie sądzę, że to zrobię. Ja też lubię walczyć (w stójce), lubię to robić i wymieniać się ciosami. Wszyscy mówią, że jego stójka jest niesamowita, więc dlaczego nie spróbować jej przetestować?

Wszyscy mówią, „chcesz po prostu tam stać i dać się znokautować, to głupia gra, to głupia decyzja.” Ale to moja decyzja, to moja głupota. Kim ty, ku**a, jesteś, żeby mówić mi, co mogę zrobić?

Wiem, kim jestem, patrzę w lustro i wiem dokładnie, kim jestem, więc mogę podjąć decyzję. Chcę tego, dlaczego miałbym nie stanąć do takiej konfrontacji z jednym z najlepszych? Dlaczego nie? Mogę przyjąć cios? Chcę się o tym przekonać. Czy on będzie w stanie przyjąć moje pieprzone kopnięcia? To jest pytanie, na które chcę poznać odpowiedź.

Może to Conor będzie próbował mnie obalić.”


Donald Cerrone ma za sobą dwie przegrane walki z Justinem Gaethje i Tonym Fergusonem – obydwie przegrane przez TKO w pierwszej i drugiej rundzie. Wcześniej „Kowboj” wygrał z Al’em Iaquinta przez jednogłośną decyzję, Alexandrem Hernandezem przez TKO w drugiej rundzie i Mike’em Perry przez poddanie w pierwszej rundzie. Donald Cerrone posiada rekordy UFC za największą liczbę zwycięstw i skończeń. Jego zawodowy rekord to 36-13.

Conor McGregor z rekordem 21-4 nie walczył od października 2018 roku, kiedy to został poddany w czwartej rundzie przez Khabiba Nurmagomedova w walce o tytuł wagi lekkiej.

http://www.espn.com/video/clip/_/id/28478536 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Konferencja prasowa przed UFC 246: McGregor vs Cowboy

Dziś w nocy, UFC zorganizuje konferencję prasową przed galą UFC 246 na której zmierzą się Conor McGregor i Donald Cerrone. Podczas konferencji obydwaj zawodnicy będą mieli okazję porozmawiać o walce oraz stanąć do konfrontacji twarzą w twarz.

Konferencja odbędzie się w Pearl Concert Theater w Las Vegas. Rozpocznie się o godzinie 2:00 czasu polskiego.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Miałem rację, mówi, że ciężko nie szanować Dona i nie będzie złej krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Podali sobie ręce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC via Getty Images

„Zostanie przelana krew, ale nie będzie to zła krew” – Conor McGregor o pojedynku z Donaldem Cerrone na UFC 246

Znany z ciętego języka i trash talk’u wobec swoich rywali, Conor McGregor pokazał prawdziwą klasę podczas konferencji prasowej przed galą UFC 246 na której zmierzy się z Donaldem Cerrone.

Podczas konferencji, zarówno fani, jak i dziennikarze zobaczyli zupełnie inną naturę Conora McGregora. McGregor, który jest najbardziej znany z dowcipnych uwag i legendarnego trash talk’u, przez cały czas trwania konferencji prasowej okazywał szacunek Donaldowi Cerrone.

W sumie nie powinno nas dziwić okazywanie szacunku rywalowi, ale przez te wszystkie lata, Irlandczyk przyzwyczaił nas do tego, że nie pozostawia suchej nitki na swoich rywalach.

Zapytany o ich poprzednie spotkanie ponad cztery lata temu na konferencji prasowej UFC "Go Big" w 2015 roku, McGregor powiedział, że bardzo wiele się zmieniło od ich pierwszego spotkania, i nie będzie złej krwi przy okazji ich walki.

Conor McGregor
"Przez te wszystkie lata było kilka wymian zdań między mną a Donaldem, prawda? Ostatni raz rozmawialiśmy ze sobą na tej konferencji prasowej wiele lat temu, a wiele się zmieniło od tamtej pory, prawda? Byłem wtedy tymczasowym mistrzem w wadze piórkowej, a Donald uważał, że nie pokonam Aldo. Przewidział, że jestem za mały na dywizję 155 funtów, a ja podbiłem tę dywizję. Mieliśmy dobrą polemikę z Donaldem.

W miarę upływu czasu stał się rodzinnym człowiekiem. Widzieliście jak rywalizował tyle razy, że trudno nie szanować Donalda na tym etapie. On ma mój szacunek. Mimo, że 18 stycznia zostanie przelana krew, ale nie będzie to zła krew. A co do przewidywań Mystic Maca, to będzie nokaut."


Postać McGregora Mystic Maca jest wytworem Irlandczyka, który dokładnie przewidywał, jak skończy walki, a potem kończył je zgodnie z przewidywaniami. Ton głosu McGregora przed jego walką z Cerrone jest o wiele inny niż ten, do którego przyzwyczaili się fani i media, dzięki któremu stał się on globalną gwiazdą.

Zarówno McGregor, jak i Cerrone dzielili wzajemnie szacunkiem do siebie podczas konferencji prasowej i byli wobec siebie bardzo uprzejmi, co sprawia, że ich pojedynek na UFC 246 będzie jeszcze bardziej intrygujący.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyson Fury planuje rozpocząć karierę w MMA

Następny temat

Andrzej Grzebyk kończy współpracę z FEN po zarzutach ze strony szefa organizacji Pawła Jóźwiaka

WHEY premium