SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 246: Conor McGregor vs Donald Cerrone

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Donald Cerrone twierdzi, że jest lepszym zawodnikiem MMA niż Conor McGregor z którym zmierzy się na UFC 246

Donald Cerrone jest już niespełna dwa tygodnie przed pojedynkiem w wadze półśredniej na UFC 246 z byłym podwójnym mistrzem Conorem McGregorem, bez wątpienia największą gwiazdą zarówno w UFC jak i całym MMA. Który z nich będzie lepszy?

Zbliżając się do tej walki, Cerrone jest powszechnie uważany za underdoga. Co więcej, jego pozycja underdoga jest tak duża, że prezydent UFC Dana White oskarżył fanów, że nie oddają "Kowbojowi" tyle szacunku, na ile zasługuje.

Dana White
"Poziom braku szacunku okazywanego Kowbojowi przez tę całą sprawę jest ogromny. Najwyraźniej ludzie o tym zapomnieli, Kowboj przegrał dwa razy z rzędu, przegrał dwa razy z rzędu i wrócił po czym osiągnął niesamowitą serię. Nie wykluczajmy Kowboja.”


Podczas gdy Cerrone jest przez wielu uznawany w tym pojedynku za zawodnika będącego na przegranej pozycji, on sam jest przekonany, że jest lepszym zawodnikiem mieszanych sztuk walki, niż McGregor.

Donald Cerrone
"Czy czuję się lepszym zawodnikiem mieszanych sztuk walki? Absolutnie. Czuję się jakbym był w okopach. Uczestniczyłem w wielkich pojedynkach. Szedłem tą drogą wiele, wiele razy.

To jest moja 51. walka MMA, kiedy będę wychodził z tego tunelu. Dosłownie, zrobiłem to więcej niż ktokolwiek inny."


Jak sugeruje Cerrone, jest on jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w UFC. Wynika to w dużej mierze z szalonego harmonogramu walki, który wciąż utrzymuje. W trakcie swojej kariery w UFC, Cerrone stał się znany z chęci walki w każdej chwili z każdym, a także jako jeden z największych sku**eli w tym sporcie, jak zresztą sam o sobie mówi. Kowboj jest dość dumny z tej reputacji.

Donald Cerrone
"Pewnego dnia, usiądę z moim małym chłopcem i powiem. "Twój tata był jednym z tych złych skur**eli, chłopcze." Będzie tam krzyczał w pierwszym rzędzie na UFC 246."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

BossLogic

Konferencja prasowa przed UFC 246: McGregor vs Cowboy

Na trzy dni przed galą UFC 246 na której zmierzą się Conor McGregor i Donald Cerrone, UFC zorganizuje konferencję prasową podczas której obydwaj zawodnicy będą mieli okazję porozmawiać o walce oraz stanąć do konfrontacji twarzą w twarz.

Konferencja odbędzie się w nocy ze środy na czwartek, 15 stycznia w Pearl Concert Theater w Las Vegas. Rozpocznie się o godzinie 2:00 czasu polskiego. Gala UFC 246 odbędzie się 18 stycznia w T-Mobile Arena.

Mimo że prawie zawsze pojawia się spóźniony na takich konferencjach, Conor McGregor zawsze robi duże show, które jest głównym czynnikiem zwiększający jego ogromną popularność. Były podwójny mistrz UFC ma talent do uprawiania trash talk’u przez który zawsze przyciągał do siebie uwagę. Jest mało prawdopodobne, że podczas nadchodzącej konferencji będzie inaczej.

To nie będzie pierwszy raz, kiedy McGregor (21-4 MMA, 9-2 UFC) i Cerrone (35-13 MMA, 22-10 UFC) wystąpią na konferencji prasowej UFC. Obydwaj wymienili się „uprzejmościami” w 2015 roku, przed zwycięską walką McGregora nad ówczesnym mistrzem wagi piórkowej Jose Aldo.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

heraldplanet.com

Georges St-Pierre typuje walkę McGregor vs Cerrone na UFC 246

W związku ze zbliżającą się galą UFC 246 i walką Conora McGregora z Donaldem Cerrone, były mistrz wagi półśredniej i średniej Georges St-Pierre przedstawił swoje przewidywania dotyczące pojedynku. GSP uważa, że walka może zakończyć się na wiele sposobów.

Georges St-Pierre, podobnie jak wielu innych, uważa, że McGregor znokautować Cerrone, ale jednocześnie uważa też, że im dłużej potrwa walka, tym większe szanse na zwycięstwo będzie miał "Kowboj".

Georges St-Pierre
"Jeśli to będzie szybka i krótka walka, to zapewne zwycięży McGregor. Jeśli natomiast będzie to długa walka, powinien ją wygrać Cerrone."


To, czy będzie to krótka czy długa walka, według Georgesa St-Pierre uzależnione to będzie od planu na walkę Donalda Cerrone. Uważa on, że jeśli Kowboj zdecyduje się na walkę z McGregorem w parterze, pomoże mu to przeciągnąć walkę na kolejne rundy.

Georges St-Pierre
"To zależy od tego, czy Cerrone spróbuje walczyć w grapplingu, ponieważ jest bardzo dobry w parterze, jego parter jest bardzo niedoceniany. Trenowałem z nim już wcześniej, ma dobre obalenia. Jest bardzo eksplozywny w swoich sprowadzeniach. Ludzie o tym nie wiedzą, bo nie używa ich zbyt często. Używał sprowadzeń w walce przeciwko Patrickowi Cote. Jeśli to zrobi, by przetrwać pierwsze kilka minut burzy i potężną lewą rękę McGregora, to chyba da radę."


Chociaż Georges St-Pierre nie podaje konkretnego typu na tę walkę, twierdzi, że każdy z nich może wygrać, ale skłania się bardziej ku McGregorowi.

Georges St-Pierre
"Myślę, że jeśli (Cerrone) będzie próbował zapasów w pierwszej rundzie, ma duże szanse na wygraną. Ale jeśli spróbuje zagrać w boks i karate z McGregorem, McGregor go znokautuje... To trudne. Kursy bukmacherskie są większe na McGregora. Cerrone też może to wygrać. Walka odbędzie się w wadze 170 funtów w której Cerrone będzie miał chyba przewagę. McGregor wygląda na dużego. Nie wiem wystarczająco dużo o McGregorze, ale z tego, co widziałem, to on jest jak snajper. Kiedy walczysz ze snajperem, musisz się poruszać, musisz zmieniać poziomy, zmieniać kąty, zmieniać dystans i nie wiem, czy Cerrone to zrobi. Wiadomo, że on długo się rozkręca, więc jeśli nie wystartuje ostro od razu z mocą i prędkością, to zostanie trafiony".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Conor na luzie pokona Cerrone. KO pierwsza runda, bo Cerrone to slow starter.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Obejrzałem ten nowy trening Conora i wiem już jaki mniej więcej ma gameplan. Kozak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ja tam zawsze przeciwko Conorowi, ale już nie raz się pomyliłem, więc po prostu czekam na dobrą walkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Conor McGregor Instagram

Conor McGregor robi ostatnie szlify przed walką z Donaldem Cerrone na UFC 246

Conora McGregora dzieli już tylko tydzień od powrotu do Oktagonu i walki w wadze półśredniej z Donaldem Cerrone w walce wieczoru gali UFC 246. Irlandczyk zdaje się być bardzo dobrze przygotowany do tego pojedynku.

Podczas gdy McGregor ukończył już większość obozu treningowego w swoim klubie SBG Ireland w jego rodzinnym Dublinie, na kilka dni przed walką przeniósł się do Las Vegas, aby poczynić ostatnie przygotowania.

W filmie zamieszczonym na Instagramie, McGregor pokazał fragment swoich ostatnich przygotowań do walki, a konkretnie sesji na tarczach z trenerem Owenem Roddy’m. Trening odbył się w UFC Performance Institute.

Trzeba przyznać, że „The Notorious” prezentuje się bardzo dobrze i widać, że jest głodny walki. Zobaczcie McGregora w akcji!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A kiedy jakaś konferencja przed walką? Zawsze była i się działo.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Agares... 6 postów wyżej czytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
dzięki

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyson Fury planuje rozpocząć karierę w MMA

Następny temat

Andrzej Grzebyk kończy współpracę z FEN po zarzutach ze strony szefa organizacji Pawła Jóźwiaka

WHEY premium