SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 240: Max Holloway vs Frankie Edgar

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No to chxj bombki strzelił, nie ma co... Ale i tak kibicuje im. Nie wiem czemu, ale jakoś lubię azjatów i chciałbym, żeby pokazali jeszcze zęby w mma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

allmaxnutrition.com

Max Holloway zamierza rozpocząć nową serię zwycięstw

Seria zwycięstw Maxa Hollowaya zakończyła się na 13 wygranych walkach, ale to nie przeszkodzi mistrzowi wagi piórkowej rozpoczęcia nowej serii zwycięstw.

Maxowi Hollowayowi zabrakło szczęścia w ostatniej walce z Dustinem Poirierem, aby wywalczyć tytuł tymczasowego mistrza wagi lekkiej. Błogosławiony przegrał walkę z Diamentem przez jednogłośną decyzję na kwietniowej gali UFC 236. Holloway nadal ma jednak swój tytuł mistrza wagi piórkowej i 27 lipca położy go na szali w walce z Frankiem Edgarem na gali UFC 240.

W rozmowie z MMAJunkie.com, Holloway powiedział, że planuje przebić swoją dotychczasową, zwycięską serię:

Max Holloway
„Wszyscy mówią: „Twoja seria 13 zwycięstw dobiegła końca”. Mam dopiero 27 lat, do końca roku skończę 28 lat. 15 walk, 17 zwycięskich walk jest nadal przed nami. Po prostu poczekajcie i zobaczcie”.


Holloway powiedział również, że w kolejnej walce spodziewa się teraz lepszej wersji Edgara, gdy miał on czas na odpoczynek:

Max Holloway
„Po 14 miesiącach przerwy będzie coraz lepszy, więc szykujemy się na najlepszego Frankiego Edgara w historii. Nie mogę się doczekać. Ludzie mówią, że w tym sporcie jesteś tak dobry jak twoja ostatnia walka. Nie mogę się doczekać, aż wyjdę tam 27 lipca i sprawię, że zapomną o tym, co się stało”.


Gala UFC 240 odbędzie się w Rogers Place w Edmonton w Kanadzie. Pojedynek Holloway vs. Edgar będzie walką wieczoru. Oprócz tego w walce kobiet w wadze piórkowej była mistrzyni Cris Cyborg wróci do Oktagonu i zmierzy się z Felicią Spencer w co-main evencie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Isaac Brekken/Getty Images

Cris Cyborg będzie chciała sprawdzić rynek MMA po walce na UFC 240

Cris Cyborg wróci do Oktagonu na gali UFC 240, która odbędzie się 27 lipca w Edmonton w Kanadzie, a jej rywalką będzie niepokonana Felicia Spencer. To będzie pierwszy raz, kiedy była mistrzyni stoczy pojedynek po utracie tytułu wagi piórkowej na rzecz Amandy Nunes, która znokautowała ją w niespełna minutę na UFC 232.

Będzie to nie tylko walka powrotna Cyborga, ale także jej ostatnia walka na kontrakcie z UFC. Oznacza to, że po walce ze Spencer będzie wolną agentką. Po wypełnieniu kontraktu, 33-letnia Brazylijka planuje sprawdzić rynek MMA.

Cris Cyborg
„Chcę zobaczyć innych promotorów, zobaczyć, jak dużą mam wartość mam”, powiedziała Cris Cyborg w programie MMA Show Ariela Helwaniego. „Myślę, że fajnie jest sprawdzić to, zanim usłyszysz, że nie masz wartości. Zobaczmy. Zobaczmy, co ma do powiedzenia inny promotor”.


Była mistrzyni był dominatorką w kategorii piórkowej UFC i w całym MMA. Nie ma wątpliwości co do tego, że Justino byłaby łakomym kąskiem dla niejednej organizacji. Bellator ma solidną dywizję piórkowa, a PFL tworzy kategorię lekką dla kobiet, więc Cyborg miałaby kilka opcji do wyboru.

Cris Cyborg
„Nadchodzi okazja i mam okazję przekonać się o mojej wartości wraz z innymi promotorami.”


Jeszcze inną opcją jest przejście do boksu o czym Cyborg mówiła już od dawna. Niewykluczone jest również podpisanie nowego kontraktu z UFC i potencjalny rewanż z Amandą Nunes, na który obydwie zawodniczki wyraziły chęć. Na pierwsze decyzje dotyczące przyszłości Cris Cyborg będziemy musieli jednak zaczekać do walki na UFC 240.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC Getty Images

„Ta walka, to prezent od UFC” – Renato Moicano o zestawieniu Franka Edgara do walki o pas wagi piórkowej

Być może Renato Moicano był o jedno zwycięstwo od pojedynku o tytuł wagi piórkowej z mistrzem Maxem Hollowayem, gdyby pokonał Jose Aldo na lutowej gali UFC Fight Night 144. Z walki tej Moicano wyszedł jednak na tarczy po przegranej przez TKO w drugiej rundzie.

Zupełnie inaczej potoczyła się walka Alexandra Volkanovskiego, który odniósł zwycięstwo przez decyzję w walce z Aldo na UFC 237, zostając tym samym pretendentem numer jeden do walki o tytuł. Po tej walce Volkanovski doznał poważnego zakażenia krwi, przez co UFC zdecydowało się na zestawienie pojedynku Max Holloway vs. Frankie Edgar na UFC 240.

To zestawienie nie przypadło najwyraźniej do gustu Renato Moicano, który uważa, że to Volkanovski bardziej zasługuje na walkę o pas, a nie Frankie Edgar:

Renato Moicano
„Myślę, że walka Maxa z Volkanovskim miałaby więcej sensu, bo Volkanovski ma za sobą duże zwycięstwo. Pokonał Chada Mendesa; Mendes był mocnym przeciwnikiem. A Jose Aldo to legenda. Więc dla mnie walka, która powinna się odbyć, to Max i Volkanovski”.


Zamiast tego UFC zdecydowało się przyznać walkę o pas Frankie’emu Edgarowi, którą Moicano określa jako prezent lub coś w rodzaju nagrody za całokształt twórczości:

Renato Moicano
„Wiem, że Frankie Edgar ma bogatą historię w UFC. Był mistrzem w wadze lekkiej. Ma ogromną bazę fanów. Wszyscy go kochają, jest wspaniałym gościem. Według mnie, on zaczyna myśleć o przejściu na emeryturę, ponieważ będzie kończył 40 lat, sam nie wiem.

Widziałem, jak mówił o czymś w rodzaju: „UFC musi dać mi ten tytuł, ponieważ zrobiłem tak wiele dla firmy”. To jak nagroda dla Frankiego. Ja też się z tym zgadzam, bo Frankie Edgar jest wspaniałym byłym mistrzem. I będzie to wspaniała walka”.


Renato Moicano będzie dążył do tego, by w najbliższą sobotę 22 czerwca na gali UFC Fight Night 154 w Greenville odnieść zwycięstwo w pojedynku wieczoru z Koreańskim Zombie Chanem Sung Jungiem. Jeżeli Moicano wygra ten pojedynek, będzie to kolejny krok do tego, aby zbliżyć się do walki o tytuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Oficjalny plakat i karta walk gali UFC 240: Holloway vs. Edgar

Tak prezentuje się oficjalny plakat gali UFC 240 na której walką wieczoru będzie pojedynek o tytuł wagi piórkowej między mistrzem Maxem Hollowayem (20-4 MMA, 16-4 UFC) a Frankie Edgarem (23-6-1 MMA, 17-6-1 UFC). W co-main evencie w wadze piórkowej zmierzą się była mistrzyni Cris Cyborg (20-2 MMA, 5-1 UFC) i Felicia Spencer (7-0 MMA, 1-0 UFC).

Max Holloway wróci do akcji po porażce przez decyzję z Dustinem Poirierem w swoim debiucie w wadze lekkiej na gali UFC 236. Obydwaj zawodnicy rywalizowali o tymczasowy tytuł mistrza. Ta porażka Hollowaya zakończyła jego fantastyczną serię trzynastu zwycięstw z rzędu w tym dwie wygrane z byłym mistrzem Jose Aldo i Brianem Ortegą.

Były mistrz wagi lekkiej Frankie Edgar stanie po raz drugi do pojedynku o tytuł mistrza dywizji piórkowej. Pierwszą walkę o niekwestionowany tytuł mistrza przegrał z Jose Aldo w 2013 roku w sowim debiucie w kategorii 145 funtów. Następnie walczył o tymczasowy pas w 2016 roku, ale ponownie przegrał z Jose Aldo. Po pokonaniu Jeremy’ego Stephensa i Yaira Rodrigueza, Edgar przegrał z Brianem Ortegą, a w ostatniej walce w kwietniu, pokonał Cuba Swansona.

Cris Cyborg wróci do Oktagonu po szokującej porażce z Amandą Nunes podczas grudniowej gali UFC 232. Justino straciła tytuł mistrzyni wagi piórkowej mając dwie udane obrony i co więcej była to dopiero jej druga porażka w karierze, którą poprzedziła imponująca seria dwudziestu zwycięstw i jedna walka zakończona jako nierozstrzygnięta. W UFC stoczyła sześć walk wygrywając pięć w których pokonała Leslie Smith, Linę Lansberg, Tonyę Evinger, bylą mistrzynię wagi koguciej Holly Holm oraz Yanę Kunitskayę.

Felicia Spencer jest byłą mistrzynią wagi piórkowej Invicta FC posiadającą czyste konto. W UFC stoczyła dotychczas tylko jedną walkę na gali UFC Fight Night 152 na której pokonała Megan Anderson.

Gala UFC 240: Holloway vs. Edgar odbędzie się 27 lipca w Rogers Palace w Edmonton w Albercie w Kanadzie.

Poniżej aktualna karta walk:

UFC 240: Holloway vs. Edgar

Data: 20.07.2019
Miejsce: Rogers Place, Edmonton, Alberta – Kanada

Karta główna

Walka o tytuł wagi piórkowej
145 lbs.: Max Holloway (c) vs. Frankie Edgar

Co-main event
145 lbs.: Cris Cyborg vs. Felicia Spencer

155 lbs.: Olivier Aubin-Mercier vs. Arman Tsarukyan
185 lbs.: Marc-André Barriault vs. Krzysztof Jotko
125 lbs.: Alexis Davis vs. Viviane Araujo
265 lbs.: Tanner Boser vs. Giacomo Lemos
145 lbs.: Gavin Tucker vs. Seung Woo Choi
125 lbs.: Alexandre Pantoja vs. Deiveson Figueiredo
125 lbs.: Gillian Robertson vs. Sarah Frota
170 lbs.: Erik Koch vs. Kyle Stewart
170 lbs.: Geoff Neal vs. Niko Price
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

James Alcock

Alexander Volkanovski będzie gotowy, aby wejść w zastępstwo na gali UFC 240

Po tym jak Alexander Volkanovski pokonał Jose Aldo na UFC 237, był przekonany podobnie jak wielu fanów MMA, że to on będzie kolejnym pretendentem do walki o tytuł wagi piórkowej. Jednak tak się nie stało. Zamiast niego na UFC 240, o pas z mistrzem Maxem Hollowayem zmierzy się Frankie Edgar.

Była to rozczarowująca wiadomość dla Volkanovskiego, ale planuje wybrać się na wycieczkę do Edmonton, aby być pod ręką w razie czego.

Alexander Volkanovski
„Zawsze staram się mieć pozytywne nastawienie w każdej sytuacji. Oczywiście, byłem tym zirytowany. Czy ta decyzja została podjęta przed moją walką z Aldo – wydaje się, że tak – a może wcale tak nie było? Nie wiem, co to jest. Ale w tym samym czasie i tak spodziewałem się pewnych kwestii związanych z walką. Mogą walczyć, a potem ja zawalczę o tytuł przed końcem roku.

Mam kilka celów, które chcę zrealizować przed końcem roku i to jest jeszcze jedna walka. Zawsze chcę mieć co najmniej trzy walki w ciągu 12 miesięcy. I chcę zdobyć ten pas, więc nadal mogę wykreślić te cele z listy na 2019 rok. Poczekamy i zobaczymy, co się stanie. Mimo to, jestem gotowy. Jestem tu na treningu. Jestem prawie jak na obozie przygotowawczym, więc jadę do Kanady i będę obserwował co się dzieje. Jeśli ktoś dozna kontuzji, będę w limicie wagi gotowy do wejścia w zastępstwo”.


Chociaż Alex Volkanovski jest rozczarowany, że nie zawalczy z Maxem Hollowayem na UFC 240, to pozostaje w ciągłym reżimie treningowym przygotowującym go do walki. Poinformował również UFC, że będzie gotowy do działania w krótkim czasie, jeśli cokolwiek stanie się z Hollowayem lub Edgarem.

Alexander Volkanovski
„Mój menedżer oczywiście powiedział im co jest grane i że będziemy gotowi. Jeśli dojdzie do kontuzji, wypełnimy ją. Jestem zdrowy przez cały rok. Zawsze jestem w dobrej formie, a moja waga jest całkiem dobra przez cały rok, więc wejdę tam przygotowany. Jeśli ktoś będzie kontuzjowany, wyciągną krótką słomkę, bo wtedy będą mieli trudniejszy pojedynek ze mną”.


Niezależnie od tego, czy cokolwiek się wydarzy przy okazji UFC 240, czy też nie, Alex Volkanovski i tak chce walczyć i planuje zawalczyć o tytuł do końca roku. Jeśli cokolwiek się stanie na UFC 240, to byłoby to dla niego idealne rozwiązanie, a jeśli nie to, chciałby wystąpić w walce co-main event poprzedzającą walkę o tytuł wagi średniej między mistrzem Robertem Whittakerem a tymczasowym mistrzem Israelem Adesanya na UFC 243 w Australii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

fot. ufc.com

Max Holloway uważa, że Frankie Edgar bardziej zasługuje na walkę o pas

Mistrz wagi piórkowej UFC Max Holloway będzie bronił swój tytuł w walce z Frankiem Edgarem na gali UFC 240. Mimo, że były mistrz wagi lekkiej wygrał tylko jedną walkę z Cubem Swansonem po wcześniejszej porażce z Brianem Ortegą, to on otrzymał walkę o pas.

Wielu fanów MMA spodziewało się, że to Alexander Volkanovski dostanie walkę o tytuł z Hawajczykiem, ale Holloway uważa, że Edgar bardziej na nią zasłużył.

Max Holloway
„Frankie to Frankie. Musisz okazać temu facetowi szacunek, na jaki zasługuje, zrobił coś, co było nie do pomyślenia w dywizji wyższej od naszej, kiedy był dużo mniejszym kolesiem, a ja nie mogę się doczekać naszego pojedynku. To są walki, które mnie ekscytują. Ten człowiek jest legendą, a jeśli jeszcze nie należy do UFC Hall of Fame, wkrótce będzie do niej należał, przynajmniej w moich oczach, a ja mam wobec niego ogromny szacunek”.


Obydwaj zawodnicy byli zestawiani ze sobą już dwukrotnie, ale do walki nigdy nie doszło dlatego jest to walka, którą Max Holloway bardzo chce stoczyć. Błogosławiony uważa również, że Edgar jest teraz większym zagrożeniem niż zeszłego lata, ponieważ Edgar miał okazję zobaczyć jego poprzednie walki i dostosować swój plan gry, podczas gdy Holloway nie miał takiej okazji.

Max Holloway
„Kiedy więc chcesz z kimś walczyć i układasz plan na walkę to jedno, ale on miał tylko jedną wygraną walkę pomiędzy walkami, na których byliśmy zestawieni. On widział moje dwie walki, zobaczył różne strategie i wszystko inne i jest po prostu inaczej”.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Odliczanie do UFC 240: Holloway vs. Edgar

Już w najbliższy weekend UFC zorganizuje swoją kolejną numerowaną galę UFC 240, która odbędzie się w Edmonton w Kanadzie, a jej głównymi pojedynkami będzie walka o tytuł wagi piórkowej między mistrzem Maxem Hollowayem i Frankie Edgarem oraz walka kobiet w wadze piórkowej między byłą mistrzynią Cris Cyborg i Felicią Spencer.

UFC wypuściło pełny odcinek UFC 240 Countdown, aby nie tylko wzbudzić zainteresowanie fanów tą nadchodzącą galą, ale także aby dać wgląd w to, jak wyglądają ostatnie dni bohaterów głównych walk gali przed ich pojedynkami.

AKTUALNA KARTA WALK



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

„Jestem lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. Rozwalę tego gościa” – Krzysztof Jotko o walce na UFC 240

Krzysztof Jotko (20-4) stoczy w ten weekend swoją dwunastą walkę w organizacji UFC stając do pojedynku z Kanadyjczykiem Marciem-Andre Barriault (11-2) na karcie głównej UFC 240. Jotko obszernie skomentował swoją nadchodzącą walkę.

Dla Krzysztofa Jotko będzie to powrót do Oktagonu po zwycięstwie przez decyzję nad Alenem Amedovskim w kwietniu na gali UFC Fight Nightt 149. Było to bardzo cenne zwycięstwo dla Polaka, które przełamało serię trzech porażek z rzędu z Davidem Branchem, Uriah Hall i Bradem Tavaresem.

Jotko stwierdził, że czuje się teraz lepiej psychicznie, ponieważ seria porażek była psychicznie obciążająca.

Krzysztof Jotko
"Po mojej serii przegranych, zmieniłem trochę swój trening. Wykonywałem trochę więcej pracy nad głową i współpracowałem z psychologiem sportowym. Po prostu zamieniłem wszystko, co robiłem do tej pory i skupiłem się na sobie. To była dla mnie bardzo ważna walka po tym, co wydarzyło się w moim życiu z kontuzjami, serią porażek i innymi rzeczami. To było ekscytujące znowu wygrać walkę i wrócić na drogę zwycięstw. Teraz też czuję się lepiej psychicznie"
.

Jotko jest pewny swoich umiejętności i wierzy, że wygra walkę z Barriault’em. Nie był też pod wrażeniem debiutu Kanadyjczyka w UFC, który zresztą przegrał przez decyzję z Andrew Sanchezem. Krzysztof stwierdził, że był powolny i jego przeciwnik wykorzystał to. Teraz Jotko zmierzy się z Kanadyjczykiem na jego terenie, co zapewne będzie działało na niekorzyść Polaka, ale Jotko stwierdził, że się o to nie martwi, walczył tak już wcześniej i wierzy, że i tak go zmiażdży - niezależnie od tego, czy tłum będzie go dopingował, czy nie.



Krzysztof Jotko
"Naprawdę mnie to nie obchodzi. Byłem w tej samej sytuacji wiele razy. Walczyłem z gośćmi z rodzinnych miast i mam 2-0 przeciwko nim. Rozwalę i tego faceta."


Pewność siebie Jotko przed tą walką wynika w dużej mierze z jego treningów w American Top Team. Większość swojego obozu treningowego spędził na szlifowaniu zapasów z Colby'm Covingtonem, jiu-jitsu z Antonio Carlosem Jr. i stójkę z Jorge Masvidalem. Wszystko to w połączeniu, jak sam mówi, uczyniło go lepszym zawodnikiem.

Krzysztof Jotko
"Ciężko jest tam jechać, jeśli nie jesteś w dobrej formie. Jest tam wielu bardzo dobrych zawodników, którzy nadają większe tempo. Sprawiają, że czuję się znacznie lepszy. Dużo trenowałem z Antonio Carlosem Jr. aby poprawić moje jiu-jitsu. Trenowałem z Colby'm Covingtonem, aby poprawić swoje zapasy i tempo. Trenowałem z Jorge Masvidalem. Możesz wierzyć, że jestem gotowy na tę walkę".


Mając przepracowane godziny treningów z takimi sparingpartnerami, Jotko jest pewny swoich umiejętności w każdej płaszczyźnie do której zejdzie walki i zamierza dyktować przebieg pojedynku.

Krzysztof Jotko
"Nigdy nie wiadomo, co się stanie. Jeśli będę się dobrze czuł w stójce, będę stał na nogach. Jeśli zechcę, żeby walka zeszła do parteru, zejdzie do parteru. W czymkolwiek będę się czuł lepiej, będę to wykorzystywał".


Krzysztof Jotko jest pewny, że zdominuje tę walkę i na koniec przy ogłaszaniu werdyktu, to jego ręka powędruje w górę w geście zwycięstwa.

Krzysztof Jotko
"Czasami trzeba zrobić jeden krok do tyłu, aby potem zrobić dwa kroki do przodu. Wiem, jak to jest przegrywać i nie chcę tego robić ponownie. Moim marzeniem jest zostać mistrzem UFC i jestem na drodze do jego zrealizowania".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408




Konfrontacje twarzą w twarz przed UFC 240: Holloway vs. Edgar

Podczas wczorajszego dnia medialnego poprzedzającego gale UFC 240, która odbędzie się 27 lipca w Rogers Palace w Edmonton w Albercie w Kanadzie, bohaterowie karty walk stanęli do konfrontacji twarzą w twarz.

walką wieczoru będzie pojedynek o tytuł wagi piórkowej między mistrzem Maxem Hollowayem (20-4 MMA, 16-4 UFC) a Frankie Edgarem (23-6-1 MMA, 17-6-1 UFC). W co-main evencie w wadze piórkowej zmierzą się była mistrzyni Cris Cyborg (20-2 MMA, 5-1 UFC) i Felicia Spencer (7-0 MMA, 1-0 UFC).

Na karcie głównej swoją kolejną walkę stoczy Krzysztof Jotko (20-4 MMA, 7-4 UFC), który zmierzy się z Kanadyjczykiem Marciem-André Barriault (11-2 MMA, 0-1 UC).

Pozostałe pojedynki w karcie głównej to walka w wadze półśredniej między Geoff’em Nealem (11-2 MMA, 3-0 UFC) a Niko Pricem (13-2 MMA, 5-2 UFC) oraz starcie w wadze lekkiej między Olivierem Aubin-Mercierem (11-4 MMA, 7-4 UFC) a Armanem Tsarukyanem (13-2 MMA, 0-1 UFC).

PEŁNA KARTA WALK






Esther Lin, MMA Fighting
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BKFC 6: Paulie Malignaggi vs Artem Lobov

Następny temat

UFC Fight Night 155: de Randamie vs Ladd

WHEY premium