SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 239: Jones vs. Santos – wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Widziałem u Janka na ig. Dobre !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mnie to nie śmieszy w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie rozumisz się na abstrakcytjnym poczuciu humoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Stephen R. Sylvanie-USA TODAY

Holly Holm zabrała głos po swojej przegranej z Amandą Nunes na UFC 239

Była mistrzyni wagi koguciej Holly Holm stanęła w miniony weekend przed szansą na zdobycie tytułu po raz drugi w walce z aktualną mistrzynią dywizji koguciej i piórkowej Amandą Nunes w walce co-main event gali UFC 239. Niestety dla Holm, poniosła ona sromotną klęskę.

Amanda Nunes znokautowała Holly Holm jej własną bronią czyli kopnięciem na głowę w pierwszej rundzie. Bilans walk Córki Kaznodzieja nie wygląda najlepiej, ponieważ na siedem ostatnich pojedynków Holly wygrała tylko dwa z Bethe Correia i Megan Anderson. Porażki poniosła natomiast w walkach z Mieshą Tate, Valentiną Shevchenko, Germaine de Randamie, Cris Cyborgi Amandą Nunes.

Co interesujące, prezydent UFC Dana White, stwierdził, że po ostatniej porażce, Holly Holm powinna podjąć decyzję o przejściu na emeryturę. Wydaje się jednak, że Holm nie myśli jeszcze o kończeniu kariery.

Holm zabrała głos na Instagramie po przegranej walce komentując ją i określając nokaut wysokim kopnięciem na głowę jako koszmar. Mimo to Amerykanka nie zamierza jeszcze odpuszczać:

Holly Holm
„Zawsze mówię, że mogę mieć życie jak z marzeń. Nigdy tak naprawdę nie marzyłam o tym, żeby mnie kopnęli w twarz, to nigdy nie jest częścią mich marzeń. To jest jak w części koszmaru, życie w małym koszmarze, budzenie się każdego ranka i uświadamianie sobie: „Tak, to jest prawda, to się po prostu stało.

Ale chcę tylko, żebyście wiedzieli, że czuję się dobrze i wiem jedno: nadal idę naprzód”.


Holm podeszła do tego też w nieco humorystyczny sposób w obliczu całkowitej klęski. Przyznała, że rzeczywiście była załamana, ale mimo to zdecydowała się zażartować z sytuacji:

Holly Holm
„Mam teraz złamane serce, ale dobrze sobie radzę, chcę tylko, żebyście wiedzieli, że doceniam okazywaną miłość i wsparcie. A jeśli chcielibyście mieć darmowy wypełniacz do ust, po prostu dajcie się kopnąć w twarz”.


Z wypowiedzi Holm można wywnioskować, że nie zamierza jeszcze kończyć kariery, jednak trudno przewidzieć, dokąd zmierza teraz kariera 37-letnieej byłej mistrzyni. Mając bilans 2-5 w ostatnich siedmiu pojedynkach nie wiadomo jaką decyzję podejmie UFC, a kolejna droga do sięgnięcia po pas będzie niezwykle trudna i długa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Holly to taka miła dziewczyna muszę przyznać. Sympatyczna jest.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
A z gęby taki trochę górnik
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Trochę tak, na niektórych średnio wygląda

Na niektórych może być jak na zawodniczkę MMA

Ale z charakteru ją lubię


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-07-11 18:09:22

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Na tym drugim bym piłował. Na pierwszym też, ale na drugim z chęcią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
pilek, czy Ty w ogóle byś jakiejkolwiek przepuścił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Trochę już minęło, ale zapomniałem o tym napisać. Zaskoczyło mnie przeciętne cardio Rockholda. On Weidmana zamęczył, a w drugiej rundzie z Jankiem wyglądał na zmęczonego.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konferencja prasowa z udziałem zawodników nadchodzących gal UFC

Następny temat

Mamed Khalidov ogłosił powrót do rywalizacji - "Powrócę tam gdzie moje miejsce - do klatki MMA"

WHEY premium