SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 219 Cris Cyborg vs Holly Holm

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4608
Postawilem ostatnio kupon na dos anjosa, glovera, blachowicza i barboze, tylko edson mi zostal. Kurs na te 4 walki byl zacny, czekam w napieciu.
#lowkickteam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dos Anjos nie walczy na tej gali


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4608
Tak samo jak blachowicz i glover. Tak jak napisalem, tylko edson zostal pod znakiem zapytania.
Cos czuje w kosciach ze Holm sprawi spora niespodzianke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie racja, sory, zaspany jestem, źle przeczytałem.

Zgodzę się, że Holly jest w końcu jakimś wyzwaniem. Wszystko może się wydarzyć, zależy jaką taktykę obiorą. Cyborgowa powinna iść do klinczu, po obalenia, a w półdystansie haki, sierpy itd. W klinczu uruchomić kolana, łokcie, w końcu MT ma całkiem spoko - kiedyś w końcu trenowała w Chute Boxe. Siłowo też lepsza, skoro Miesha dała radę obalić Holm to i Cyborgowa powinna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Barboza nie lubi jak sie na nim wywiera presje, Johnson i Ferguson pokazali jak sie powinno z nim walczyć.
Khabib go zajedzie w podobny sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja widzę wygraną Barbozy tylko, jeśli Khabib zawalczy tak głupio jak na początku z Johnsonem, gdzie wszyscy się darli na Khabiba na początku, żeby obalał i przez to, że bił się z nim w stójce to dostawał od MJa i już go nawet MJ "napoczął" i widać, że Khabib to poczuł i dopiero jakoś w drugiej połowy rundy poszedł po obalenie i na luzie rozwalił MJa. Teraz też gada, że bez problemu będzie się z Barbozą w stójce, lepiej dla niego, żeby tego nie robił, bo Barboza jest eksplozywny i może skończyć się przez KO. Jak Khabib pójdzie do klinczu, a potem po obalenie to na luzie powinien wygrać, Khabib rzadko też robi wejście w nogi z dystansu tylko głównie obala z klinczu, przynajmniej dzięki temu nie nadzieje się na kolano Barbozy.
Ja stawiam też na Khabiba przez TKO gnp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Tez właśnie się martwie że nadzieje się na jakieś kolany przy próbie obalenia. Jeżeli chodzi o Cyborg vs Holm to stawiam na Cyborgową przez TKO, ale Holly nie jest bez szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja to sie nie martwie tylko mam nadzieje heh. Ale tak jak mowicie, bedzie bardzo ciezko Barbozie tego dokonac

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18037
Wystarczy spinning wheel kick. Tylko żeby Rogan tam na zawał nie zszedł. Holly jeśli nie złapie cyborga z HK to przegra. Condit vs Magny to 1 wielka niewiadoma. Diakese to d****, oleksiejczuk nie wiem na jakim jest poziomie ale czarnuch ma od niego 2 razy więcej mięśnia. Gala dobra ale dziwna kolejność walk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Myślę, że Cyborg sklinczuje i będzie starała się sprowadzić Holm do parteru i tam albo ubić albo poddać. Boksersko Holly może być niebezpieczna dlatego w parterze Cyborg może ją ogarnąć.

Jeśli Khabib faktycznie jest w tak dobrej formie jak mówi, to jak mądrze zawalczy i sprowadzi Ba3bozę do parteru, to powinien być easy fight.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka Conor McGregor vs. Nate Diaz 3 planowana na UFC 219

Następny temat

UFC 218: Holloway vs. Aldo

WHEY premium