SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 219 Cris Cyborg vs Holly Holm

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Carlos Condit chce po UFC 219 zmierzyć się z Tyronem Woodley’em lub Georgesem St-Pierre

Carlos Condit (30-10) jest byłym tymczasowym mistrzem wagi półśredniej UFC, który walczył z najlepszymi w dywizji i w związku ze swoim powrotem do Oktagonu ponownie chce zawalczyć z najlepszymi.

Po przegranej z Demianem Maia w 2016 roku, Condit zdecydował, że zrobi sobie przerwę od sportu MMA i rozważał na poważńie wycofanie się ze sportu.

Wygląda na to, że życie fightera i głód walki sprawiły, że Condit zdecydował się wrócić do rywalizacji z pełną mocą. Carlos zmierzy się z Neilem Magny na gali UFC 219 zaplanowanej na 30 grudnia w T-Mobile Arena w Las Vegas. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

mmafighting.com

Daniel Cormier w interesującej konwersacji z Khabibem Nurmagomedovem na temat walki z Tonym Fergusonem

Mistrz wagi półciężkiej UFC Daniel Cormier opublikował na swoim Twitterze interesującą konwersację z Khabibem Nurmagomedovem dotyczącą potencjalnej walki z Tonym Fergusonem.

Zdaniem Cormiera, UFC starało się zakontraktować pojedynek między Khabibem Nurmagomedovem i tymczasowym mistrzem wagi lekkiej Tonym Fergusonem na gali UFC 219 i jak się okazuje Ferguson odrzucił tę walkę. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
John Lineker nowym przeciwnikiem Jimmiego Rivery.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-11-24 10:37:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Rey Del Rio/Getty Images

Tony Ferguson ustawił Khabiba Nurmagomedova w szeregu w kwestii potencjalnej walki na UFC 219

Tony Ferguson i Khabib Nurmagomedov początkowo musieli zmierzyć się o tymczasowy tytuł na gali UFC 209, jednak Khabib wycofał się z walki i teraz zachęcał do walki na gali UFC 219.

Ferguson najwyraźniej nie potrafi zapomnieć i wybaczyć Nurmagomedovowi tego, że nie był w stanie zrobić wagi do pojedynku i teraz kiedy Khabib zaproponował mu walkę na UFC 219, Ferguson ją odrzucił. Dla El Cucuy’ a liczy się teraz tylko walka o tytuł z mistrzem wagi lekkiej Conorem McGregorem. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cyborg ją zniszczy, fakt stylistycznie w stójce Holm ma szans, bo to bdb counter striker, ale Cyborgowa ma wysoką gardę z muay thai mimo, że agresywna to całkiem szczelna i złamie pod presją Holm imo. Cyborgowa większa i nie jakiś leszcz w stójce jak Becz Korreja czy nawet Ronda. No i parter i zapasy, Tate co zrobiła na glebie z Holm i ta walka udowodniła, że Holm ma słaby parter i jej TDD prawdopodobnie nie wystarczy na NIE odwodnioną w ch** Kryśkę w 145! - chciałbym z nią posparować, ciekawe jak szybko bym padł haha, ona pewnie waży tyle co ja i podobny wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cris Justino pod koniec roku zmierzy się z wielokrotną mistrzynią świata w boksie – Holly Holm, dlatego Brazylijka robi co może, żeby wypełnić czas treningowy sparringpartnerami dużego kalibru. Niedawno sparowała z 2-krotną mistrzynią Igrzysk Olimpijskich, a teraz wzięła do pomocy emerytowaną Mię St. John.



Widać Cyborgowa stara się. Szkoda, że sporo lat, gdy była w swoim prime obijała słabiaków. WAR CYBORGOWA!!!

Ciekawe czy zobaczymy kiedyś Nunes vs Cyborgowa. To chyba jedyna walka kobiet, która w najbliższym czasie mnie interesuje.
Pewnie teraz Nunes dostanie Pennington, która rozłożyła boksersko Tate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408




Cris „Cyborg” sceptycznie na temat potencjalnych walk z Rondą Rousey i Amandą Nunes

Pojedynki między mistrzami dwóch dywizji stają się coraz bardziej popularne, ale w przypadku mistrzyni wagi piórkowej Cris „Cyborg” Justino sprawa nie jest tak oczywista.

Mistrzyni wagi piórkowej nie jest zainteresowana pojedynkiem z mistrzynią wagi koguciej Amandą Nunes i przedstawiony przez nią powód jest bardzo prosty o czym powiedziała TMZ Sports.

„Cyborg” stwierdziła, że wolałaby nie walczyć ze swoją rodaczką Amandą Nunes. Dodała jednak, że jeśli zaistniałaby taka sytuacja, że brakowałoby pretendentek do walki o pas, to ostatecznie mogłaby zmierzyć się z Nunes.

Justino została również zapytana o potencjalny powrót Rondy Rousey do Oktagonu i ewentualną walkę z nią. Brazylijka stwierdziła, że nie sądzi, by Rousey miała zamiar wrócić jeszcze do rywalizacji, ponieważ osiągnęła już swój szczyt, ale nie wyklucza tego. Walka między nią a Rondą również wydaje jej się bardzo mało prawdopodobna, ale tutaj również Justino nie zamyka ostatecznie drzwi do tej walki.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-11-28 16:03:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

sportowefakty.wp.pl

Michał Oleksiejczuk wystąpi podczas gali UFC 219 w Las Vegas!

Polak zamelduje się w Oktagonie UFC jeszcze w tym roku.

Michał Oleksiejczuk (12-2) zadebiutuje w organizacji UFC podczas gali UFC 219 w Las Vegas. Polak miał wystąpić podczas gali UFC 217 w Nowym Jorku, ale jego przeciwnik, którym miał być Ion Cutelaba, został usunięty z rozpiski z powodu naruszenia polityki antydopingowej.

O pojedynku Michała, dowiedzieliśmy się z programu „Klatka po klatce”, który zamieszczony jest na portalu sportowefakty.wp.pl. Rywal Polaka nie jest na razie znany.

Michał Oleksiejczuk przed podpisaniem kontraktu z UFC, występował głównie w organizacji TFL, której był mistrzem w kategorii półciężkiej. Swoją ostatnią walkę stoczył w federacji FEN, pokonując Riccardo Nosiglię przez nokaut w 1 rundzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

MMAjunkie.com

Khalil Rountree rywalem Michała Oleksiejczuka podczas UFC 219!

Poznaliśmy przeciwnika, z którym zmierzy się Michał Oleksiejczuk.

Wczoraj informowaliśmy, że Michał Oleksiejczuk (12-2) zadebiutuje w amerykańskiej organizacji, podczas gali UFC 219 w Las Vegas. Dzisiaj organizacja oficjalnie potwierdziła pojedynek, a rywalem Polaka będzie Khalil Rountree (6-2).

Khalil Rountree podczas gali w Las Vegas miał zmierzyć się z Gokhanem Sakim (1-1), ale były zawodnik K1 nabawił się kontuzji, i został zmuszony do wycofania się z pojedynku.

Khalil Rountree powraca do Oktagonu po zwycięstwie z Paulem Craigiem przez nokaut w 1 rundzie. Jego bilans w UFC, to 2 zwycięstwa oraz 2 porażki. Brał udział w programie The Ultimate Fighter 23 docierając do finału. Jego trenerem była Joanna Jędrzejczyk. Przed występami w UFC, walczył dla organizacji RFA.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

UFC.com

Gokhan Saki o powodach wycofania się z gali UFC 219

Gokhan Saki musiał niestety wycofać się z pojedynku z Khalilem Rountree na gali UFC 219 ze względu na kontuzję kolana jakiej nabawił się podczas treningu.

Saki umieścił na swoim Instagramie zdjęcie ze szpitala i podpisał je komentarzem wyjaśniając zaistniałą sytuację.

Gokhan Saki
„Jak już wszędzie ogłoszono, nie zawalczę na karcie UFC 219. Chciałem to ogłosić i mam złe wieści, odniosłem kontuzję w szpitalu (?) Mój zespół i menadżerowie podjęli decyzję z zespołem lekarzy, że potrzebuję pomocy medycznej i muszę najpierw pomyśleć o swoim zdrowiu. Nie chciałem tego zaakceptować, ale cieszę się, że mam wokół siebie takich ludzi. Czułem, że zawiodłem swoich fanów i sympatyków, naprawdę nie mogłem się doczekać tej walki. Złe wieści były gorzką pigułką do przełknięcia, ale to jest sport na najwyższym poziomie i kontuzje są jego częścią. Teraz się leczę i wkrótce wrócę na trening. Chciałbym podziękować mojemu przeciwnikowi, Khalilowi za przygotowanie mnie do walki i życzyć mu powodzenia w dniu 30 grudnia. Chcę podziękować wszystkim moim fanom, sympatykom za ich wspaniałe wiadomości i obiecuję, w 2018 dam wam NOKAUTY! Jednym kolanem, bez kolana, będę brutalny!!!!”


Saki, 33-letni holendersko-turecki kickboxer, powrócił do MMA 13 września na UFC Fight Night 117, gdzie pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie Henrique da Silvę. Za to zwycięstwo został nagrodzony bonusem za „Performance of the Night”.

Na gali UFC 219 w zastępstwo za Sakiego wejdzie Michał Oleksiejczuk, który zadebiutuje w UFC i to on zmierzy się z Khalilem Rountree.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka Conor McGregor vs. Nate Diaz 3 planowana na UFC 219

Następny temat

UFC 218: Holloway vs. Aldo

WHEY premium