SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 206: Holloway vs. Pettis

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dajcie już spokój z tym Antek vs Gegard przecież to od początku sensu nie miało.
Antek mówi, że będzie czekał na DC-słusznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Kto w ogóle wpadł na pomysł zestawienia Mousasiego z Johnsonem? Dla Gegarda byłaby to ważna walka, ale co miałaby dać Johnsonowi oprócz jak sądzę łatwego zwycięstwa? NIC by nie miał z tej walki.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Z innego tematu wypowiedź Stevena

"serio widzicie to, że Khabib dotrwa bez kontuzji do walki z Conorem? 5 razy się rozsypie patrzcie co się dzieje z Cainem, DC, Rockholdem czy kiedyś z Joshem Thomsonem, oni tam trenują jak pop******eni. "

Własnie wczoraj słuchałem DC u Helwaniego i wiecie co powiedział?

Że zmienił trening przed UFC 200 - że niby mądrzej, bez takiego zapyerdolu itp - wszystko po to żeby unikać kontuzji i przed walką czuł się niepewnie! Powiedział, że pytał samego siebie "czy na pewno zrobił wszystko co mógł itp".

I dlatego wraca do STARYCH treningów. Nie wiem czy to głupota, czy po prostu czysta rachuba.

Jestem ciekaw jak to jest

- czy faktycznie zeby być najlepszym musisz tak zapyerdalać że ryzykujesz zdobycie kontuzji, ale przynajmniej jak przejdziesz camp to jest świetnie

- a może zalezy to od stylu? AKA to głównie grapplingowcy. Może oni wymagają czegoś takiego?

To ciekawe, ale skoro Cormier nawet mówi wprost jak się sprawy mają i że jest świadom ryzyka to jest coś na rzeczy.

Chodzi mi o to, że coś mi się wydaje, że AKA pozostanie klubem kontuzjuszy.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-11-29 10:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Yoshi87
Kto w ogóle wpadł na pomysł zestawienia Mousasiego z Johnsonem? Dla Gegarda byłaby to ważna walka, ale co miałaby dać Johnsonowi oprócz jak sądzę łatwego zwycięstwa? NIC by nie miał z tej walki.


Chociażby czek na 500k $$ ,uratowanie gali i props od Dany &UFC za wzięcie takiej walki.

Dla Gegarda -nawet jakby przegrał to dużo by nie stracił ,a jakby wygrał to w chuuyyy plusów.

tj ostatnia walka na kontrakcie i pokonanie AJ to byłoby coś...

Kto wpadł ? Sam Gegard ,UFC miało taki plan ,ale AJ nie wziął tej walki i tyle...

Gdyby uważał to za łatwą walkę to by to zrobił ja prdl... Wyszedłby znokautował go w 1 min i zgarnął 500k $$ ,plus szacunek za wzięcie walki w Short notice..


A kto k***a miał dostać Bader? Uważa ktoś ,że byłby trudniejszy dla Rumbla ? Ja prdl ,ja tam wolę ciekawe i świeże matchupy niż tylko ranking,ranking ,ranking.


Zmieniony przez - xper w dniu 2016-11-29 11:54:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Dremor
Z innego tematu wypowiedź Stevena

"serio widzicie to, że Khabib dotrwa bez kontuzji do walki z Conorem? 5 razy się rozsypie patrzcie co się dzieje z Cainem, DC, Rockholdem czy kiedyś z Joshem Thomsonem, oni tam trenują jak pop******eni. "

Własnie wczoraj słuchałem DC u Helwaniego i wiecie co powiedział?

Że zmienił trening przed UFC 200 - że niby mądrzej, bez takiego zapyerdolu itp - wszystko po to żeby unikać kontuzji i przed walką czuł się niepewnie! Powiedział, że pytał samego siebie "czy na pewno zrobił wszystko co mógł itp".

I dlatego wraca do STARYCH treningów. Nie wiem czy to głupota, czy po prostu czysta rachuba.

Jestem ciekaw jak to jest

- czy faktycznie zeby być najlepszym musisz tak zapyerdalać że ryzykujesz zdobycie kontuzji, ale przynajmniej jak przejdziesz camp to jest świetnie

- a może zalezy to od stylu? AKA to głównie grapplingowcy. Może oni wymagają czegoś takiego?

To ciekawe, ale skoro Cormier nawet mówi wprost jak się sprawy mają i że jest świadom ryzyka to jest coś na rzeczy.

Chodzi mi o to, że coś mi się wydaje, że AKA pozostanie klubem kontuzjuszy.



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-11-29 10:49:54



Jakby nie patrzeć to AKA w ten sposób wyprodukowalo 3 mistrzów i 1 Pretendenta, wiec być może w tym szaleństwie tkwi metoda

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
xper ale serio uważasz, że dobre byłoby połączenie stylu walki Mousasiego ze stylem Johnsona?
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Tylko ze DC i Rockhold moim zdaniem nie wpisuaj sie w ten scenariusz. Jednak oni nie wypadali (Rockhold chyba pierwszxy raz wypadl, JJ czesciej wypadal niz DC - slawne K.O od Reem'a), kontuzja zdarza sie kazdemu, kto nie byl kontuzjowany ? Nawet Connie chyba rok siedzial na kontuzji. Cain i Khabib to fakt paranoja tylko pytanie czy to jakis zbieg okolicznosci czy faktycznie przez metody treningowe w AKA ? Jak faktycznie przez metody treningowe to moze jest tam jakas zimna kalkulacja, bedziesz mistrzem, dzikiem, masakratorem ale przy sporo wiekszym prawdopodobienstwie do kontuzji.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-11-29 12:54:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-11-29 13:33:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No np. taki Omielanczuk i Materla trenują w AKA, a rzadko wypadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
A ile oni tam trenują
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mousasi vs Hall 2 UFC fight night 99

Następny temat

Rękawice z dobrą ochroną śródręcza

WHEY premium