SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 181 - Hendricks vs. Lawler 2 - dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
Witam, no najpierw KSW nam serwuje wał za wałem, to teraz jeszcze UFC, 3 razy obejrzałem na spokojnie walkę, nie ma możliwości wygranej Lawlera, Hendricks wygrał 3 rundy, a to że Lawler zaatakował na końcu 5 rundy to co mógł to robić wcześniej. Dla mnie wał jak nic zresztą zobaczcie statystyki po walce trafionych w sumie ciosów, obaleń, to jakieś nieporozumienie jak dla mnie, a sędzia który dał 49-46 dla Lawlera, to chyba był na marsie w trakcie walki

Zmieniony przez - obradovic w dniu 2014-12-07 15:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4321
Chciałem przed walką nowego mistrza, bo lubię Lawlera, ale do końca byłem pewny zwycięstwa Hendrixa. Dziwny werdykt, moim zdaniem niesprawiedliwy, ale w sumie cieszę się, że mój faworyt wygrał. Pettis to klasa sama w sobie i chętnie zobaczyłbym superfight z Aldo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwne, że jeszcze nikt nie dał linka do konferencji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
Hendriks spiny nie wali po konferencji se pogadali jeszcze , zobaczymy co dalej czy od razu będzie rematch...

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No trochę wał... tak jak w walce z GSP. Hendricks ma pecha do tych decyzji

Melendez miał dobrą taktykę ale Pettis to Pettis... o jedną próbę obalenia go za dużo

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
No ciekawe,kto teraz dla Pettisa. Khabib nie pokonany jeszcze,teraz pewnie główny pretendent,ale niedługo walczą RDA i Cerrone,więc nie wiadomo jak to wyjdzie. Cerrone w przypadku wygranej,miałby 6 walk wygranych z rzędu,ale to jest gatekeeper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Kowboy dostal ostatnio szybki wp****** od Pettisa, poza tym styl Cerrone to jest woda na mlyn dla Pettisa. Nie ma z nim szans w stojce. Z Khabibem bylo by ciekawie, bo ten by go probowal caly czas obalac, nawet sie chyba Khabib pojawil na tek konferencji. Czytalem, ze ma byc zdrowy na kwiecien/maj wiec bylo by akurat. No chyba, ze RDA dostanie pierwszy szanse jak wygra z Diazem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najbardziej na walkę z Pettisem zasługuje na razie Khabib po wygranej nad RDA, mimo że dość długo nie wałczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ja piehdolę planuja 3cią walkę miedzy robbim a dzonym

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jeszcze raz powtorze. Dobrze ze sedziowie zaueazyli aktywnosc I glod walki Robbiego a przeciaganie I kocykowanie ukarali.
Inaczej gdyby jak GSP zdominowal calkowicie rywala I ostro punktowal ale probowal na cwaniaka przeczekiwac.
Kara I dobrze.
Choc nie dalbym 49/46 za uj.48/47 raczej

Ktos ladnie to ujal w internetach:
"I’m glad Hendricks lost. That was a pathetic display, and it’s the reason grappling has such a stigma around it.

He was stalling for most of the fight by hugging against the cage or going full lay and pray. I am ECSTATIC that the judges didn’t do what they are supposed to do and reward this "control.""

Zmieniony przez - grind w dniu 12/7/2014 7:56:30 PM

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 29 Reload – wyniki walk i dyskusja

Następny temat

Marcin Parcheta na Top King World Series

WHEY premium