SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 159: Jones vs. Sonnen 27 kwietnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16464

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Gala w New Jersey..
Jak na razie tylko walka Jonesa z Sonnenem potwierdzona (już od dawna) na tej gali.
Nie widzę Sonnena w tej walce.. Jones to nie Silva on double leg attacks Sonnena powinien wybronić wszystkie.. Dodatkowo sam Sonnen może znaleźć się na plecach dlatego największa broń Sonnena czyli zapasy imo nie przyniesie sukcesu.. W stójce przewaga zasięgu i wzrostu Bonesa będzie ogromna, dodatkowo świetne muay thai, dystansujące i upierdliwe side kicki w kolano i ogólna przewaga skillu w stójce Jonesa zrobi swoje.. Ciekawe ile Sonnen przymasuje do tej walki podobno jest już większy niż na UFC 148, ale to nie dziwne..
Ja nadal liczę na to, że Sonnen wypadnie nie życzę mu groźnej kontuzji, ale coś co nie zagrozi jego karierze tylko uniemożliwi walkę na UFC 159 i w jego miejsce wejdzie ktoś kto na tą walkę zasługuje i ma jakieś szanse Cormier/zwycięzca Hendo/Machida lub choćby Gustafsson..


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ja też do samego konca bede mial nadzieje ze Sonnen wypadnie i wejdzie Cormier

Jak Cormier nie rozyedzie Jonesa w LHW to nie zrobi tego nikt - Daniel jako jedyny ma nad Jonesem przewage w zapasach, do tego juz pokarał okrutnie kilku wielkoludów (BigFoot, Barnett) więc IMO Jonesa by ustrzelił

A Sonnen niech idzie na ryby, w LHW to on sie moze bic co najwyzej z Griffinem, juz nawet Davis czy Rampage sa dla niego nie do przeskoczenia

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wolałbym Cormiera lub Gustafssona za Sonnena to jasne, ale lepiej żeby (jeśli Sonnen miałby wypaść) w jego miejsce wszedł zwycięzca Hendo/Machida.. Jeśli Hendo pokona Machide to nie ma NIKT wątpliwości, że jest No 1 contender bez względu na wszystko.. Jeśli Machida to tak samo, bo dał najlepszą walkę z Jonesem (najbardziej wyrównaną), potem znokautowanie Badera i (ewentualnie) wygrana nad byłym pretendentem Hendo! Dlatego to jest najlepsza opcja..
Cormier po zwycięstwie nad Staringiem przejdzie do UFC i niech walczy 20 kwietnia na UFC on Fox 7 z Mirem (zaległa walka), bo nigdy nie wiadomo, bo jak Cain straci pas ten może mieć TSa albo jak kolejki w LHW nie będzie to może mieć Jonesa i sobie "wyrobi nazwisko" jeszcze bardziej w UFC..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-09 13:11:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jakby cormier miał wejść to by się pewnie nie zgodził jones
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Greg Jackson by mu powiedział: "This can be the biggest mistake in your entire career:
W sumie ja jestem za tym, że Hendo/Machidą za Sonnena w przypadku gdy Sonnen wypadnie w okolicach lutego/marca, bo jeśli wypadnie tak nagle w styczniu (mam nadzieję, że zapeszę ) to powinien wejść Gustafsson, bo po wygranej z Shogunem ma obiecanego TSa więc byłoby sprawiedliwie a potem zwycięzca Hendo/Machida następny w kolejce.. Sonnen tylko blokuje dywizje, nie dość, że nie zasługuje kompletnie na tą walkę to jeszcze nie ma argumentów na Jonesa ponadto teraz z Bonesem są "kumplami" i ta walka nie ma najmniejszego sensu, nawet Bones pewnie ma motywację do treningów jak Cormier do Staringa domyślam się..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Cormiera od jakiejkolwiek walki w LHW dzieli kilkanaście kilo sadła, którego szybko się nie pozbędzie, a ostatnim razem jak próbował ciąć do 210 w zapasach to mu nerka siadła i prawie umarł Nie rozpędzałbym się z Cormier vs Jones w związku z tym. Co do Sonnen vs Jones - faktycznie tragedia na papierze Ale tych zapasów Sonnena bym tak z góry nie przekreślał. No i Sonnen najprawdopodobniej będzie cisnął od początku, a nie stał i czekał aż mu Jones kolano rozp******i z drugiego końca octagonu, dlatego nie jest tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie Sonnen od razu ruszy a czy Jones się pogubi.. - wątpię.. Sonnen prezentuje styl Caina czyli cały czas do przodu, nie zwalnia.. Nawet jak obali to pytanie jest czy jest w stanie utrzymać Jonesa w parterze na dłużej i czy jest w stanie mu coś tam zrobić.. Ja w to wątpię.. Jones pokonał i zdominował 5 byłych mistrzów LHW, takiego strikera jak Machida (ten akurat sobie najlepiej poradził zwłaszcza w I rundzie) czy takiego zapaśnika jak Evans to z Sonnenem też sobie poradzi..
Z Cormierem racja, zbijanie mu nie służy, powinien zostać w ciężkiej, z Cainem też powinien walczyć przecież ktokolwiek nie wygra, pas i tak dla AKA..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jones go z pleców podda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Gdzie ankieta Steven0 ? Jones przez gwalt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@lord nie zdziwiłbym się gdyby mu Jones tymi długimi kopytami trójkąt założył tzn zdziwiłbym się trochę, bo to by oznaczało, że Sonnen go obalił co byłoby i tak nie lada osiągnięciem..

@mikel nie daje ankiety z powodów:
1) głosy na Sonnena jeśli będą (a znając życie będzie ich niewiele mniej albo i tyle samo co na Jonesa ) będą tylko z sympatii i z hejtu na Bonesa a to nie ma sensu a jakby każdy głosował normalnie to ankieta by wyglądała jak Overeem vs. Bigfoot
2) ja wciąż liczę, że Sonnen wypadnie i w jego miejsce wejdzie ktoś inny.
3) jak Sonnen nie wypadnie a będzie jakiś ciekawy co-ME to do tego dam ankietę, bo to nie ma sensu albo łączoną zrobię

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-09 17:53:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mi tez się wydaje że Cormier to naturalny HW To tak jakby odchudzać krasnoludy

Kojarzy ktoś Davida Tue? W swoim prime był niezłym rzeźnikiem w boksie w HW. Bardzo dobra walka z Lennoxem Lewisem, TKO na Rahmanie, zgwałcenie Ruiza (jeden z filmików) i kapitalna walka z niepokonanym z supercięzkim Ikeabuchim, którego zdaniem wielu pokonał. I to wszystko przy wzroscie 178 cm. Taki sam typ budowy jak Cormier, i wydaje się że taki sam atmowy cios (ale to Cormier jeszcze musi udowodnić)





Poniżej Tua w pigułce, Montana wybitnym bokserem nie jest, ale Ruiz coś już znaczył:)









no i dobre kopyta




W sumie nawet nie wiem po tak się o nim rozpisałem, może dlatego że nie moge sobie wyobrazić go w Cruiser tak samo jak Cormiera. Takie typowe krasnoludy Inna bajka niż Nelson.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do treningów MMA

Następny temat

Problem z koncentracją na treningach.

WHEY premium