SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 126 - WAŻENIE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Ale jazda! 100% za Andersonem !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
jak waszym zdaniem wygląda belfort? dla mnie wygląda na troche zmarnowanego ale i tak wierze ze obije wkoncu tą morde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Wygląda dobrze, fajnie na ważeniu wygwizdali Andersona a klaskali Vitorovi, Spider zawsze kłania się publiczności, klęka przed nimi, itd itp. a podczas walki robi cyrk i robi z siebie pajaca. Sonnen go dobrze trafiał w stójce to Vitor tym bardziej go trafi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
niby w walce z sonnenem miał kontuzje ,niby ale tego sie nie dowiemy napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No miał kontuzję. I dlatego nie mógł chyba bronić się przed obaleniami. Powiedzieli mu, żeby wykończył go nogami na glebie i tak się stało...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jak waszym zdaniem wygląda belfort?"

pewnie inaczej niż w pierwszych galach UFC. Mniej koksu, latek troche więcej, ciężkie przeżycia, też widać na twarzy. W countdownie chyba serio sie wzruszał tymi rozstaniami z rodzinką i łzy były szczere. Dlatego też ma wielu fanów. Ja nic do niego nie mam ,ale jednak za "black widow"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
pewnie inaczej niż w pierwszych galach UFC. Mniej koksu, latek troche więcej, ciężkie przeżycia, też widać na twarzy.

Z drugiej strony jest szybszy i ma pyerdolniecie jak nigdy

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Wygląda tak samo jak w kilku ostatnich walkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 519 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25037
war VITOR !!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Wiedziałem że Silva zaszaleje na staredownie widać było uśmiech z początku na twarzy Belforta, przez co chwilowo zapomniałem o marketingu ;p . I tak Ariany Celeste zawsze rozprasza mnie w tle . Bones fajnie odwalił staredowna moim zdaniem. E. Czemu Jon nie patrzył Baderowi w oczy?? Może ma zeza

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan siłowy do MMA

Następny temat

Nawyki w sparingu.

WHEY premium