SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 117 - Chael Sonnen złapany na dopingu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





a syfy na plecach od odzywek białkowych mu wywaliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Drugi taki szybko nie nadejdzie, predzej Silva skonczy kariere, albo pojdzie kategorie wyzej.

Taki jest i to juz od dawna

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Kto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
pewnie napisze ze Belfort, ale znajac go, teraz czas na kiepska walke z jej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
Jak myślicie co by się wydarzyło gdyby Sonnen wygrał tę walkę a potem wyszło by na jaw że koksował? Skandal i odebranie pasa czy staranne zamiatanie sprawy pod dywan?

Z mojego punktu widzenia jako fana: wpadka Sonnena to świetna wiadomość. Walka Silvy z Belfortem to będzie wojna. Obydwaj potrafią uderzyć a nie głaskać po głowie jak Sonnen. 23 minuty bił z góry a wyglądał gorzej na twarzy od Pająka.
Ja chcę zobaczyć jak Belfort powtórnie zostaje mistrzem UFC.

TezAndrzej: ja bym nie porównywał Sonnena do Barreta. Ten drugi jeszcze jako młody zawodnik pozamiatał Coturem Oktagon i w konfrontacji z HW UFC myślę że szanse miał by niemałe. Sonnen nie jest tak dobrym zawodnikiem.

niezadowolenie z siebie jest podstawą każdego talentu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3818
"Jak się dowiedzieliśmy Chael Sonnen (25-11-1), który został złapany na używaniu nielegalnej substancji otrzymał rok zawieszenia w UFC oraz musi zapłacić 2500 dolarów kary. Sonnen został przyłapany po walce z mistrzem świata wagi średniej Andersonem Silvą (27-4), z którym przyszło mu się zmierzyć w lipcu.

- Naprawdę nie wiem skąd u mnie jakaś niedozwolona substancja, może dlatego, że kilka dni przed walką byłem chory i brałem różne leki. - powiedział Chael Sonnen."

http://********************/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
pewnie napisze ze Belfort, ale znajac go, teraz czas na kiepska walke z jej strony

Co to znaczy znajac go? Bo mu kiedys nie szlo, gdy mial ciezki okres w zyciu? Shogunowi tez jeszcze niedawno nie szlo, a teraz jest mistrzem.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ja nie porównuję Sonnena do Barnetta, brońcie bogi, choćby dlatego, że jeden to specjalista od poddań, a drugi ciągle w nie włazi

Ja mówię, że Josh się może trochę pośmiać, a i jego komentarz byłby ciekawy, bo lubi coś chlapnąć.

Może coś w stylu " Ja przynajmniej wygrałem ten pas"

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Tylko ze Belfort cala kariere przeplata wygranymi w pieknym stylu i kiepskimi porazkami, a nie tylko pewien ciezki okres w zyciu. Zobaczymy co z Okamim pokaze, poki co "not impressed by your performance", jesli obije strasznie mocnego Japonczyka, zmienie zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
O ile mnie pamięć nie myli ostatnia kiepska porażka Belforta miała miejsce ponad 5 lat temu z Overeemem. Potem przegrał jeszcze dwie walki - znowu z Overeemem i z Hendersonem, ale nie prezentował się tam jakoś specjalnie kiepsko. Więc w tej chwili to ma takie znaczenie jak zeszłoroczny śnieg.

Imo jedyne co może w tej chwili wyraźnie negatywnie wpłynąć na performance Belforta to zbijanie wagi, bo było nie było miał problem aby zmieścić się w 195.

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2010-09-20 22:58:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 14: Dzień Sądu - VIDEO Z WALK

Następny temat

Ciuchy Final Round 5 gdzie dostać?

WHEY premium