SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typery - temat organizacyjny

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
widziałeś gdzieś tutaj na forum jakieś dyskusje dot. meczu pomiędzy Kubaniem Krasnodar a Amkarem Perm? no właśnie - nie twierdzę, że to słaba liga, po prostu niezbyt atrakcyjna dla polskiego kibica, o niej się za dużo nie mówi, w gazetach nie pisze, jak już to głównie o Polakach tam grających

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to moze lige chińską, grają tam przecież drogba czy anelka o atrakcyjności ligi chyba nie musze mówić skoro pada zazwyczaj spora ilość goli

a na poważnie to nie ma co na siłe wprowadzać typerów, tym bardziej że w tym roku nie zauważyłem jakiejś szczególnej bitwy o prowadzenie takowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Liga rosyjska bez sensu, kiedyś wyszedłem na tym forum z propzycją typera hokeja , (sporty zespołowe) pomysł się nie przyjął, więc wciskanie jw mówią koledzy jakiś typerów jest nie potrzebne bo w tych które teraz są ok 40 % uczestników (zależy od typera) nie bierze już udziału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17482 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196585
Typer PNA można by zrobić

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
może lepiej koreańską, bardziej przewidywalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17482 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196585
PNA jest co 2 lata ,więc Bloonder na próbę mógł by go poprowadzić

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli mowisz mialby rok na podliczenie tabel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17482 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196585
Ta ,tak samo jak ja miałem 4 lata na podliczenie typera euro...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Typer PNA jak najbardziej możemy zrobić i jeżeli Bloonder by chciał na próbę poprowadzić to nie widzę przeszkód

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Blooner zaproponował typera ligi rosyjskiej i zadeklarował, że sam chciałby go poprowadzić. Nie ma więc potrzeby szukania kolejnych ludzi do liczenia. Popularności dużej by nie było, ale to bardzo dobrze dla kogoś, kto dopiero zaczyna. W razie rezygnacji, nie trzeba będzie szukać nikogo na siłę. Jak dla mnie pomysł ok. Dobra sytuacja, żeby się wykazać. Nie widzę przeszkód. PNA to również dobra opcja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkość i waga.

Następny temat

Karta Zawodnika

WHEY premium