SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyłko dla orłów- do 39cm w bicu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
wolowine w ogole probowalem, ale nie smakuje mi.
nie wiem, moze zle przyrzadzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
oplaca sie brac duze zamowienie do polski wtedy przesylka tak duzo niewyniesie i bedzie taniej jak to w hurcie . sprawdz , wyslij im maila w tej sprawie, ja zawsze pisze przedtem ile mniej wiecej to by kosztowalo do polski , czekasz ok 8-9dni roboczych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
Chudy a co z indyka kopyto czy filet ?

ps : ostatnio robiłem pulpety na kilka dni to mieszałem wołowiny 200g 1kg wiepszowiny ok500g kuraka i ok500g indyka ale mięsa u udka nalezy wszystko zmielić zmieszać dodać 10-14 jaj bułki tartej troszku mleka uformować kulki i ugotować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
cwicze i sie nie opjerdalam

nie mam zamiaru pakowac w ten sport masy pieniedzy ani w diete ani w koks. po chui, jak nie mam zamiaru z tego zyc.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
zadziwiajace jest to ze jestescie obeznani tacy w diecie a wyglad ... heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Dymq odstaw kuraka i przejdź na wieprza, na prawdę poczujesz różnice, kury te co teraz są to***** wie czy to w ogóle mięso jest ;/ czasami tak ***ie jak to się gotuje, ze boje się to w ogóle psu dawać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
z indyka czasem piers, czasem udziec, czasem rosolowe (to taka obrona golonka indyka). ogolnie raczej mieso nie pierwszego sortu, ale jak napisalem w dupie to mam co pisza na portalach. jem i nadupczam zelazo, nie bede sie onanizowal pasza ani suplementami.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
L_a_Z_a_R i kto to mówi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Lazar, przyganial kociol garnkowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
nie masz zamiaru pakowac w to siana
a i tak jestes w formie, jakiej wiecej niz polowa ludzi z tego forum nigdy nie osiagnie. powiadomki tam sprawdzaj co jakis czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl. prolo + mietek

Następny temat

ZMA czy tribulus po cyklu 100 mety EAP

WHEY premium