SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twarz mi sie pali

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
ostatnio co jakiś czas twarz mi sie pali ;p
tak dookola ust i pod okiem mam strasznie czerwoną skure i schodzi chyba i to strasznie piecze, tak jakbym gazem dostał i niezaładnie wygląda ;/ i tak mam jakiś czas i znika ale potem znów sie pojawia ;/
pomóżcie mi sie z tym uporać

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Temat jak dla Dr. Hous'a ..
Napisz co wiecej, opalales sie, sosujesz jakies maci, kremy, tabletki, może Cie przewialo jestes na cos uczulony jak przedtem z tym sobie radziłeś??

Nie jstem lekarzem, ale wyczytałem ze to moze byc np., atopowie zapaleni skory itp.



Zmieniony przez - keval w dniu 2009-12-27 09:53:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
no jestem uczulony na prawie wszystko ale to mi sie robi od jakiegoś pół roku i na pare dni sie to robi a potem samo znika chyba, wczesniej jak to mialem to tym kremem nivea sie smarowałem

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ja mam tak przy atopowym zapaleniu skory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13317
ja tez mialem podobnie tylko ze te czerwone plamki wyskakiwaly mi na barkach treoche na plecach i karku mozliwe ze jest to spowodowane niedoborem wapnia pijac calcium po 2 3 dniach calkowicie zniknelo wiec kup sobie plusz calcium co tam wolisz no i moze wtedy zejdzie a jak nie to do dermatologa

[][][]------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
ok dzieki zobaczymy co bedzie ;p

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guz za uchem?

Następny temat

Problem ze stopa co radzicie ?

WHEY premium