SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy twarz zmienia się po latach cwiczen na silowni?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 56
Czy twarz zmienia się po latach cwiczen na silowni....... jest bardziej napieta zdrowsza? przy niezmiennej wadze



Zmieniony przez - RAAAAFAL w dniu 2016-05-25 23:50:29

Zmieniony przez - RAAAAFAL w dniu 2016-05-25 23:52:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
Tak


Zmieniony przez - sobiecwicze88 w dniu 2016-05-25 23:54:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 56
Ile lat cwiczysz ? Co zmienilo sie na Twojej twarzy na plus?/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Jak ktos ma retencje na twarzy to taki moon face czyli morda jak zlew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Mi sie zmieniła zapusciłem brodę i wyłysiałem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Po latach twarz się zmienia. Ale nie od ćwiczeń na siłowni. A jak masz niski bf, to raczej twarz nie będzię bardziej napięta.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na twarzy również może to być widoczne , jakby nie było są to mięśnie mimiczne które podczas cięzkich ćwiczeń również są zaanagażowane, wystarczy zobaczyć po kulturystach na zdjęciach kiedyś i dziś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 137 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 621
Rysy twarzy to się zmieniają u kulturystów od koksu (głównie gh), a nie od ćwiczeń. No i na redukcji twarz zagłodzonego szczura, a na masie księżyc w pełni, ale to już zależy od diety, a nie od samego treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2826
trener_tomasz
Rysy twarzy to się zmieniają u kulturystów od koksu (głównie gh), a nie od ćwiczeń. No i na redukcji twarz zagłodzonego szczura, a na masie księżyc w pełni, ale to już zależy od diety, a nie od samego treningu.

Ale BPL-G ma rację, od ćwiczeń się zmienia twarz nawet jak nie bierze się koksów.

"Aktualnie myję się w wodzie ze smartfona i łykam gansy rtęciowe. Musiałem jeździć po całym Trójmieście za termometrami, wiesz że ich już praktycznie nie produkują?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
trener_tomasz
Rysy twarzy to się zmieniają u kulturystów od koksu (głównie gh), a nie od ćwiczeń. No i na redukcji twarz zagłodzonego szczura, a na masie księżyc w pełni, ale to już zależy od diety, a nie od samego treningu.


to już całkiem odrębny temat , natomiast u zwykłego śmiertelnika również można zaobserwować pewną zmianę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Jasne że się zmienia - szczególnie przy końcowych etapach cyklu masowego czy redukcyjnego .Co by nie było to ćwiczenia wpływają pozytywnie na zmianę całej sylwetki oraz samej twarzy bo zazwyczaj z ćwiczeniami idzie w parze zdrowe odżywianie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z koncentracją

Następny temat

Uszkodzona chrząstka w kolanie

WHEY premium