SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twarz

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4518
"froggio - może jesteś dobrym fighterem, ale z czytaniem masz problem, bo ja za cholere nie doszedłem gdzie twierdze że jestem twardy, nigdy tak nie uważałem i nie bede uważał (akurat sie to nie zgadza z moim podejściem do życia - preferuje inne wartości). ja poprostu zagałem proste pytanie i myślałem że dostane prostą odpowiedz, ale widze że ludzie na tym forum maja problemy z czytaniem i nie za bardzo mają zdolność odpowiadania na pytania (może to od tych uderzeń w głowe)"

ja chcialem Ci tylko przekazac ze szkoda Twojego zdrowia tak sie nawalajac mocno. I to nic dobrego z tego nie będzie. A ludzi z forum nie oskarzaj o brak jakis zdolnosci lub umiejetnosci czytania ze zrozumieniem, po prostu moze troszke "wyzywajaco" napisales 1szego posta w tym temacie pewnie przez przypadek. Dobra ale juz nie wracajmy do tego.
Pozdrawiam

"a jeszcze wam dodam , że jak miałem 14 lat to brat sobie poszedł posiedzieć na 5 lat z głupoty własnej teraz od 3 lat śmiga na wolności"

dokladnie ... tak sie wydaje ze policja jest zawsze do dupy ze nic nie zrobi ale jesli sa slady po pobiciu jest obdukcja, jest swiadek a my znamy kolesia co to zrobil gdzie mieszka itd to wtedy ma on juz prze***ane Policja lubi takie proste sprawy.

"gadka staje się nudna czy komus na***iesz zalezy od dnia godziny i samopuczucia he wch**"

rotfl wiesz ja umiem sie np opanowac to ze mam zle samopoczucie to nie znaczy ze chce komus w******lic ( jesli masz takie problemy to radze sie udac do lekarza ) a jak gadka nie idzie to po prostu odchodze

Zmieniony przez - froggio w dniu 2006-04-02 12:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
ja nikogo nie oskarżam, poprostu najeżdzacie na mnei z letka bez sensu. jeśli chodzi o te sparingi to nawalam sie z byle kim tylko poprosiłem 2 kumpli którzy siedzą w sportach walki (jeden kung fu, a drugi boks) właśnie po to żeby mi pokazali co i jak i naprawde po 3 sparingach zauważyłem różnice (np. w tym jak dobrze kryć twarz przy uderzeniach). a jeśli chodzi o walke na "ulicy" to troche doświadczenia mam, bo mieszkam na śląsku gdzie można dostać za byle co, nie raz byłem świadkiem że bili typa za to że włąsnie mówi po śląsku.
ja unikam wali jak moge, poprostu "brzydze" sie przemoca i mam inne sposoby na odreagowanie. ćwicze wspinaczke i gwarantuje że większość z was jakby zaliczyła 3 metry swobodnego lotu w niespodziewanym momęcie to by sie za przeproszeniem "zesrała" ze strachu.

pozdro

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4679
"rotfl wiesz ja umiem sie np opanowac to ze mam zle samopoczucie to nie znaczy ze chce komus w******lic ( jesli masz takie problemy to radze sie udac do lekarza ) a jak gadka nie idzie to po prostu odchodze "
Mysle,ze mu chodzilo, ze np. masz ciezki dzien, sie zle czujesz i ktos cie zaczepi to nie dasz mu rady, a jak jestes pelen energii, chce ci sie zyc i wtedy cie np. ta sama osoba zaczepi to bez problemu dasz mu rade. To zalezy od samopoczucia tak jak z alkoholem raz dasz rade tyle wypic a innym razem polowe wypijesz i lezysz pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
"powiedz tak szczerze ile razy widziałeś żeby grzeczny chłopczyk szedł spokojnie ulicą (nie bujał się i takie tam choojstwa) i wyskoczył na niego jakiś kox,bokser,dres i go zaczął zupełnie bez powodu n a p i e r d a l a ć.. ja chyba nie widziałem ;)"

Jeśli ty nie widziałes nie znaczy, ze takie coś sie zdarza. Dokładnie taki przypadek jaki opisałes wyzej miałem z kolegą...


"powiedziałem,że ktoś kto się nakurvia na ulicy to frajer..
uważam,że konkretny koleś bije się w klatkach,zawodach i tak dalej :) albo wyciąga klamke jak jest problem z jakimiś łachami,kibicami i tak dalej ;)"

co ty z tymi konkretnymi gościami myślisz ze kazdy ma klamke przy sobie ?

A co do autora tematu to jeśli będzie bez sensu sie sparingował bez żadnej techniki to gó**** ci to da i nic sie nie nauczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 189
Jeśli ty nie widziałes nie znaczy, ze takie coś sie zdarza. Dokładnie taki przypadek jaki opisałes wyzej miałem z kolegą...

oki mój błąd..przykre są takie akcje

co ty z tymi konkretnymi gościami myślisz ze kazdy ma klamke przy sobie ?

oki znowu zle ;)

chodziło mi o,że tak powiem "półświatek" czyli tych wszystkich zakapiorów,dilerów,kiboli,osiedlowych zabijaków i tak dalej. dla mnie tacy kolesie nie są konkretni ;)

patrząc globalnie wiele "normalnych" kolesi według mojej opini zasługuje na miano o ten koleś jest kimś,coś w życiu osiągnie,jest konkretny (niekoniecznie chodzi o bicie)
ale ja cały czas myśle o tych koleżakach bez wykształcenia,perspektyw których jedynym zajęciem jest n.a.p.i.e.r.d.a.l.a.n.i.e się po ulicach (wiesz...bujanka,ciuszki,grozne miny) i to oni się najczęściej nakurviają po głowach z chęci "bicia się dla bicia" żeby pokazać,że większy kozak od drugiego,lepszy żeby mieć respekt na dzielnicy buahahahaha.

wiadomo,że konkretny koleś może mieć spine na mieście..ale wtedy ja to nazywam napad który wymaga samoobrony...konkretny koleś nie wychodzi z inicjatywą bo wtedy staje się takim samym idiotą jak tych co wyżej opisałem ;)

pozdro :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolce mięśnie

Następny temat

WALKI MMA GWIAZD MUAY THAI!

WHEY premium