SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turanabol vs meta + nolva co lepsze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6711

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

89

Wzrost

186

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

116

Obwód uda

56

Obwód talii

91

Staż na siłowni

4 lata, nieregularny

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2/1/4

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 x dianabol, 1x turanabol

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Czysta masa miesniowa

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Turanabol 50mg/d rok temu

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Normalna

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 717
Znam ogólnie różne problemy z oralami, choć jakoś nigdy specjalnie ich nie odczuwałem.

Metka z winkiem i nie będzie ryzyka gino? Dostawca mi zawsze mówi, ze zamiast meta + wino lepiej wyjdzie tura że działanie podobne


Zmieniony przez - Mikus.mce w dniu 2016-04-25 14:05:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Mi takie combo pasowało bardzo. Tura również git. Tura + oxa również git, kwestia wyboru.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 717
Tura + oxa nie zastanawiałęm się nad tym w sumie, pomyśle.

a tura + meta 10mg/d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Wolałbym winko + metka.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 717
A jakie proporcje byś zalecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
40mg winko + 30mg metka.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ewentualnie jeszcze może być tura + provi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Można, ale prałbym jednak meth+wink.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
krzykacz
Wolałbym winko + metka.



Bardo efektywne combo jak ktoś dobrze toleruje 17alfa , oczywiście toksycznośc w dużej mierze związana jest z dawkami.


Combo meta + t-bol to średnie , połączenie , meta w małych dawkach może podziałać jak t-bol .T -bol w większych dawkach podobnie jak małe dawki mety łącznie z hepatotoksycznością łącznie.

Jeszcze było , wyżej wymieniane połączenie oxa +t-bol drogo i niepewnie ale jak się dostanie doby towar to można polecieć dłużej manipulować dawkami, przy dobrej misce uzyskać, niewielkie jakościowo dobre przyrosty i siłowo pójdzie się do przodu, w pewnym momencie trzeba jednak podać proviron bo pojawi się osłabienie libido na cyklu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ja oxa + tura podzieliłem na 2x, tzn najpierw tura leciała 10tyg później oxa 10tyg. Nie łączyłem tego.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia- początki

Następny temat

pomoc w cyklu metka winko

WHEY premium