SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turanabol a libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
Witam,
Planuje cykl na Turanabolu solo i chciałem sie trochę dowiedzieć od osob ktore brały turę jak wyglada sprawa z libido na i po cyklu? Duże problemy miałem po PH z libido i dochodzę 4 tydz do siebie, także teraz chciałbym uniknąć tego problemu!
Jakbyście mogli to piszcie przez jaki okres i ile mg braliście i jak z fujarką było w trakcie i po?
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
12 tygodni trochę krótko na mix'a, nawet gdyby to było 12 tygodni to chroń jaja i przybij w 6 tygodniu , zawsze łatwiej z PCT będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364373 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668947
u mnie z fujarka gitarka
rozmiar ok
wszystko gra
pozdrawiam
mogłeś ankietę wstawić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
lodzianin1
u mnie z fujarka gitarka
rozmiar ok
wszystko gra
pozdrawiam
mogłeś ankietę wstawić


Brałeś solo? Bo wiem ze na Ciebie to lajtowy cykl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Blokuje w niewielkim stopniu z relacji kilku ziomków i w teorii , [sam nie brałem tury] blok pojawi się pomiędzy 4, a 6 tygodniem cyklu na T-bolu, aby tego uniknąć można dodać proviron jak koś niechcę się kłuć ani mocno blokować.Na pct wystarczy 10-12 tabletek clomidu lub nolvadexu po jednej dziennie dobę po turinabolu.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
wnc1964
Blokuje w niewielkim stopniu z relacji kilku ziomków i w teorii , [sam nie brałem tury] blok pojawi się pomiędzy 4, a 6 tygodniem cyklu na T-bolu, aby tego uniknąć można dodać proviron jak koś niechcę się kłuć ani mocno blokować.Na pct wystarczy 10-12 tabletek clomidu lub nolvadexu po jednej dziennie dobę po turinabolu.


8 do 10 tyg pociągne, to co wrzucić po 4-5 tyg proviron, czy np. mieć pod ręką a zacząć dawkować jak pojawi się problem?


Zmieniony przez - Maniek966 w dniu 2016-03-21 22:58:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solo turek https://www.sfd.pl/Tura,_spadek_libido.-t1110212.html

i jeszcze pare by się znalazło.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-03-22 00:27:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364373 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668947
nie brałem i nie miał bym takiego zamiaru
cykl bez testa to nie cykl !

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
lodzianin1
nie brałem i nie miał bym takiego zamiaru
cykl bez testa to nie cykl !


Czyli bez testa nie ruszać? Bo problem nie wykluczony?
Oj chyba faktycznie trzeba sie zdecydować na strzały bo z oralami to więcej skutków ubocznych niż pożytku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej jakbyś długi estr wbijał 16-20 tygodni. Mało kłucia dobre rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Maniek966
lodzianin1
nie brałem i nie miał bym takiego zamiaru
cykl bez testa to nie cykl !


Czyli bez testa nie ruszać? Bo problem nie wykluczony?
Oj chyba faktycznie trzeba sie zdecydować na strzały bo z oralami to więcej skutków ubocznych niż pożytku.


Jeden p;us T-bolu solo to małe zablokowanie, nie potrzebuj kupować hcg , IA itd

Proviron jest alternatywą dla testa , jeśli chodzi, o dysfunkcje seksualne , można też użyć średnie dawki mało blokującego undestoru, jak ktoś z jakiegoś , powodu nie chcę zastrzyków lub ,nie chce mocno się blokować.

Jeśli chodzi o minusy ja te tury nie brałem , ale z relacji ludzi z otoczenia czy for kulturystycznych wygląda to tak środek co prawda mniej toksyczny niż meta czy winko nie aromatyzuje, ale żeby działał, solo trzeba brać dość duże dawki t-bolu w końcowym efekcie wychodzi się jak na niskich dawkach metanbobolu.
Pod względem siły jest to najsłabszy oral winko, meta, anavar, antek , przynoszą lepsze rezultaty, oczywiście kwestia dawek , autentyczności towaru jest tu , bardzo istotna , działanie androgenne nie występuje jeśli ori t-bol jest czystym anabolikiem, podobno , kilka żródeł pokazuje że rozrzedza krew..
Możliwości Turinabolu są podobnie jak winka niezastąpione jako dodatek do innych sterydów anabolicznych, ze względu na jego zdolność do wiązania się z SHBG.

Moim zdaniem dobry jako dodatek to testa na zakończeniu cyklu, może być alternatywą niż zazwyczaj stosowany, w tym celu winstrol.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
Strong_Test
Lepiej jakbyś długi estr wbijał 16-20 tygodni. Mało kłucia dobre rezultaty.


Co ile bije się? Jak z odblokiem wtedy? Troszkę boje się długich cykli i potem dojścia do siebie i odbloku, bo serio zraziłem się po tym PH
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop pod sw

Następny temat

M-DROL NEOGENICA 60 KAPS

WHEY premium