SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turanabol Phenom Pharmacy Solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 727
Zbliżam się powoli do cyklu i zastanawiam się czy mogę dać z odblokiem ostaryne? (podpasował mi ten środek)


Zmieniony przez - Mały_chudy_ekto w dniu 2015-10-23 15:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Nie. Osta wpływa na hormony.


Zmieniony przez - nasser06 w dniu 2015-10-23 16:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 727
Szybkie pytanie jestem w trzecim tygodniu cyklu (zacząłem troszkę wcześniej) od kilku dni po przyjęciu dawki mam suchość w ustach. Czy to normalne? Robić coś z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
po oralach to normalne, szczególnie mocnych , meta/winko/antek po drugie nie chcę pisać o labach, ale twój lab to kontrowersyjny wybór, zamiast t-bolu może być inna substancja , nie musi, tak być, ale jest to prawdopodobne.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 727
Niestety wiem o tym labie. Zaczęło się w sumie jak dodałem proviron, może to zbieg okoliczności. Dzięki za szybką odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Spoko po to jest forum.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 727
Generalnie nie wiem czy mam dobry towar, bo nie wiem za bardzo, czego się spodziewać, na razie mam skok siły i zrobiłem około 1,5KG masy. Pierwszy tydzień był bez szału w drugim lepsza wydolność i trochę siły. Teraz poszła mocno siła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8
Witam
Potrzeuje kilku informacji o Turanabol ?? Czy mógłyś mi pomóc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczekaj zaraz przyjdzie i Ci powie A tak ogólnie to nie odświeżaj tematów których nie jesteś autorem

a jak chcesz coś więcej wiedzieć to załóż temat własny: https://www.sfd.pl/Temat/DodajNowyTemat?id=14


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-06-07 23:33:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 727
Mój okazał się do dupy w sensie wałkowany :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do oceny

Następny temat

1 cykl, odblokowanie.

WHEY premium