SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turanabol + Deca?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9302
czellista
w polowie cyklu wbij 5k hcg 2500ui e3d. na odblok paczka clomu z nolva i z 15k hcg bedziesz potrzebowal


Mam dostęp do OVGIL 5000/1amp - czyli rozumiem, że w połowie cyklu wbijam, pół ampułki za trzy dni kolejne poł, tak?
Na koniec 48 h po ostatnim dniu tury jeszcze raz 2 ampułki OVGILU/5000ui rozłożone w dawkach po 2500ui co 3 dni tak? Co da łącznie na koniec cyklu 10k HCG i w połowie wspomniane 5k , dobrze to wszytko rozumiem?

CClomid 24 tabl./50mg czyli clomid zaczynam 48h po ostatniej turze i 1 tab. na dzień tak?
Jeśli chodzi o nolve to mam dostęp do TamoPrime /30 tabl./20mg i jak tutaj z dawkowaniem? Tak jak clomid 48h po ostatnim dniu tury? tabletka dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
sermy dajesz 3 dni po wybraniu hcg. po tabsie clomu i nolvy przez 30 dni i nolve mozesz pociagnac tydzien za cloma pol tabsa

w trakcie hcg badanie test estro prolka i ew zbijanie do norm przed sermami


Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-03-15 11:44:29
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9302
czellista
sermy dajesz 3 dni po wybraniu hcg. po tabsie clomu i nolvy przez 30 dni i nolve mozesz pociagnac tydzien za cloma pol tabsa

w trakcie hcg badanie test estro prolka i ew zbijanie do norm przed sermami



Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-03-15 11:44:29



Ok, pierwszą część rozumiem. Natomiast jeśli chodzi o badania w trakcie hcg, nie bardzo... Zakładając, że bije hcg 2500ui po 3 dni po ostatniej turze, za kolejne 3 dni to samo i teraz badania? Jeśli było by już dobrze to nie wbijam reszty hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Hcg zaczynasz wbijac tydzien po enanie cxyli w trakcie trwania tury
Robisz te badania i wklejasz wyniki i pomagamy zbic do norm a Ty wbijasz dalej hcg tyle ile masz zalozone
Po skonczeniu hcg nast dnia robisz badanie testa calkowitego i jak jest minimum w polowie normy i te hormony estradiol i prolaktyna sa w normie po 3dniach wchodzisz na sermy czyli clom.z tamoxem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9302
kamilplnk
Hcg zaczynasz wbijac tydzien po enanie cxyli w trakcie trwania tury
Robisz te badania i wklejasz wyniki i pomagamy zbic do norm a Ty wbijasz dalej hcg tyle ile masz zalozone
Po skonczeniu hcg nast dnia robisz badanie testa calkowitego i jak jest minimum w polowie normy i te hormony estradiol i prolaktyna sa w normie po 3dniach wchodzisz na sermy czyli clom.z tamoxem


Ok, rozumiem teraz, dzięki :) Natomiast nurtuje mnie jeszcze pytanie odnośnie HCG i jego wbijania/przetrzymywania. Mam wbijać po 2500ui co 3 dni, ampułka zawiera 5000ui, jak mam to rozrobić? lamię ampułkę z proszkiem i łamię ampułkę z roztworem i rozrabiam gdzieś i do strzykawki? a resztę zostawiam w otwartych ampułkach w lodówce? chyba nie bardzo...? Czy rozrabiam wszytko naraz choć ponoć rozrobione trzeba wbijać odrazu... {tak wyczytałem)... Jak to wygląda z tym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Pako2016
kamilplnk
Hcg zaczynasz wbijac tydzien po enanie cxyli w trakcie trwania tury
Robisz te badania i wklejasz wyniki i pomagamy zbic do norm a Ty wbijasz dalej hcg tyle ile masz zalozone
Po skonczeniu hcg nast dnia robisz badanie testa calkowitego i jak jest minimum w polowie normy i te hormony estradiol i prolaktyna sa w normie po 3dniach wchodzisz na sermy czyli clom.z tamoxem


Ok, rozumiem teraz, dzięki :) Natomiast nurtuje mnie jeszcze pytanie odnośnie HCG i jego wbijania/przetrzymywania. Mam wbijać po 2500ui co 3 dni, ampułka zawiera 5000ui, jak mam to rozrobić? lamię ampułkę z proszkiem i łamię ampułkę z roztworem i rozrabiam gdzieś i do strzykawki? a resztę zostawiam w otwartych ampułkach w lodówce? chyba nie bardzo...? Czy rozrabiam wszytko naraz choć ponoć rozrobione trzeba wbijać odrazu... {tak wyczytałem)... Jak to wygląda z tym??




Rozrabiasz wszystko, wstrzykujesz pół a drugie pół czeka w lodówce, rozrobione w strzykawce...
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9302
Ok, czyli można bez problemu przetrzymywać w lodówce rozrobione :) super dzięki wielkie za pomoc.

Mam jeszcze tylko dwa drobne pytania:

1. Jakie osłonki na wątrobę polecacie ? czy Liv52 może być? i czy brać tylko w trakcie brania tury, czy jeszcze po zakończeniu? Zgodnie z zaleceniami producenta czy większa dawka?

2. Czy warto wrzucać do tego cyklu jakieś suple [typu mono czy betalanine, cytruline] czy już całkowicie nie ma sensu i lepiej zostawić to na po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Hcg rozrobione to w lodowce obowiazkowo
1.daj lecytyne kaps do kazdej porcji tury a po cyklu sprawdzisz stan watroby i jakby byly podwyzszone parametry ogarnij heparagen
2.zalezy od funduszu jedli nie ucierpi mozesz dawac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9302
kamilplnk
Hcg rozrobione to w lodowce obowiazkowo
1.daj lecytyne kaps do kazdej porcji tury a po cyklu sprawdzisz stan watroby i jakby byly podwyzszone parametry ogarnij heparagen
2.zalezy od funduszu jedli nie ucierpi mozesz dawac


Super, dobra to tak robię :) z supli wrzucę mono w takim razie na pewno a co do reszty zobaczę jak będzie w trakcie :)


Jak skompletuje odbolki to w pierwszej połowie kwietnia zaczynam cykl. Pewnie jeszcze w trakcie jak mnie najdą pytania będę pytał, tym bardziej przy zakończeniu... Mam nadzieję, że pomożecie :)

Dziękuję Ci bardzo Kamilplnk, Czellista, Bilon450 ale i wszystkim innym :)
Pozdrawiam Serdecznie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jesli chodzi o kreatyne mozesz ja brac caly rok w dawce 5gr dziennie nawet na cyklu,wlasciwosci na plus swoje posiada a czy dziala na cyklu ciezko sa rozne zdania ale jest to w miare tani suplement gdzie za 30-40zl starcza na 3miesiace wiec zaden wydatek raczej
Bedziesz mial pytania kontynuuj w tym temacie a napewno pomozemy


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-03-15 13:41:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odlewy krwi na sterydach PYTANIE

Następny temat

Testy nowego labu Thor laboratories

WHEY premium