SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trudny odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 15 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
Hej. Może coś pomożecie bo kończą mi się pomysły. Zacząłem PCT wbiłem już 15 000 HCG I clomid w dawkach 3 tabs-3 tabs - 2 tabs -2 tabs potem wszedłem na 1 tabs tamoxifenu ed i tak leciałem jeszcze 20 dni i takie mam wyniki. Możliwe że clomid był fake? Podpowiedzcie co zrobić bo planwalem teraz zrobić tak. Wbić:
10 tys hcg po 2500 e3d i wrzucić do tego od razu clomid 3 tabs ed + tamoxifen 1 tabs ed. Chyba ze macie inny pomysł




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 738 Napisanych postów 1207 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 41955
Miałeś gips raczej, nadal masz lh i fsh na glebie jak podczas cyklu. A test nisko więc syntetyk już nie siedzi napewno.

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 15 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
Czyli jak teraz zadziałać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 738 Napisanych postów 1207 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 41955
Ogarnij dobre hcg i pewny clomid. Najlepiej idź do urologa z wynikami i powiedz że stosowałes SAA i może da Ci recepty na hcg i clomid apteczny jak zobaczy że jest lipa.
Wbij 15-20tys ui hcg, 2500ui e3d. Jak skończysz hcg idź na badanie i zobacz czy test ruszył. Jak będzie powyżej połowy skali a najlepiej górne widełki to wtedy wrzuć clomid 50mg (1tabs) ed. Po 30dniach idziesz znowu badania zrobić: test, estro, lh i fsh i zobaczymy czy ruszyło czy dalej lecieć z clomidem.

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 15 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
Ile dni po ostatnim strzale hcg zrobić badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 738 Napisanych postów 1207 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 41955
Możesz następnego ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 15 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
Ogarnięte na wizycie u urologa. Przepisał 3000 IU HCG e2d i 25 mg clomid ed. :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1063
Na odblok lepiej się postarać załatwiać środki z apteki, który diler by chciał tracić klienta to moja teoria dlaczego odblok na underground to loteria
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Oxandrolon Bayer

forma lato